06. júl 2020
Facebook
štvrtok, 12 apríl 2018 14:00

Elektronické služby Sociálnej poisťovne sú už dostupné, problémy spôsobil výpadok elektriny

Written by 
Rate this item
(0 votes)

BRATISLAVA 12. apríla (WebNoviny.dk) - Sociálna poisťovňa je po odstránení technických problémov, zapríčinených stredajším výpadkom elektrickej energie, pre verejnosť od 11:45 dostupná prostredníctvom všetkých komunikačných kanálov. Mailová komunikácia, telefonické linky, ako aj elektronické služby sú už plne funkčné. Informoval o tom hovorca Sociálnej poisťovne Peter Višváder. Odporúčame:
Všeobecná zdravotná poisťovňa varuje pred podvodmi, neznámy páchateľ vymáha pohľadávky "Prípadné problémy, ktoré poistencom či zamestnávateľom počas výpadku systémov vznikli v súvislosti s využívaním elektronických služieb (napríklad prihlásenie zamestnanca, odhlásenie, resp. splnenie si oznamovacej povinnosti a pod.) Sociálna poisťovňa zohľadní," povedal. Po stredajšom výpadku elektrickej energie, s ktorým súvislo aj prerušenie telefonického a e-mailového spojenia, totiž poisťovňa evidovala problémy pri prihlasovaní sa verejnosti do e-Služieb.

Viac k témam: elektrina, elektronické služby, Sociálna poisťovňa, technické problémy
Zdroj: Webnoviny.sk - Elektronické služby Sociálnej poisťovne sú už dostupné, problémy spôsobil výpadok elektriny © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 98 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner