03. júl 2020
Facebook
štvrtok, 12 apríl 2018 15:00

Volkswagen Truck & Bus a Hino Motors uzavreli partnerstvo v oblasti informačných technológií

Written by 
Rate this item
(0 votes)

TOKIO 12. apríla (WebNoviny.sk) - Nemecký výrobca nákladných áut a autobusov Volkswagen Truck & Bus a japonský výrobca nákladných áut Hino Motors, ktorý je členom skupiny Toyota, sa dohodli na spolupráci pri výrobe hybridných, elektrických a samoriadených vozidiel a v oblasti napojenia áut na internet. Na základe dohody, o ktorej informovali vo štvrtok, si obe firmy zachovajú samostatnosť, ale manažérske tímy budú plánovať spoluprácu v oblasti inovačných technológií. Odporúčame:
Medzinárodná sieť autocentier AAA AUTO tento rok predala už 21 000 vozidiel, rast ťahajú inovácie Vzniká tak partnerstvo dvoch veľkých hráčov vo výrobe nákladných áut a autobusov, čiže v sektore, ktorý podľa niektorých analytikov môže najviac profitovať z nových technológií. Generálny riaditeľ firmy Volkswagen Truck & Bus Andreas Renschler uviedol, že dohoda je pre jeho spoločnosť strategická vzhľadom na silné postavenie automobilky Hino v Ázii. "Ide o vynikajúce partnerstvo z hľadiska regionálnych pozícií a produktov, ale aj pokiaľ ide o spoločné predstavy ako formovať budúcnosť dopravy," dodal Renschler.

Viac k témam: autá, Hino Motors, Informačné technológie, Volkswagen Truck & Bus
Zdroj: Webnoviny.sk - Volkswagen Truck & Bus a Hino Motors uzavreli partnerstvo v oblasti informačných technológií © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 69 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner