06. júl 2020
Facebook
piatok, 13 apríl 2018 08:00

Fakultná nemocnica Nitra vymenila generálneho riaditeľa, ide už o tretieho v priebehu pol roka

Written by 
Rate this item
(0 votes)

NITRA 13. apríla (WebNoviny.sk) - Novou generálnou riaditeľkou Fakultnej nemocnice Nitra je od štvrtka Jarmila Mikušová. Pre agentúru SITA to potvrdila hovorkyňa ministerstva zdravotníctva Zuzana Eliášová. „Na tejto pozícii bude až do obsadenia miesta úspešným uchádzačom výberového konania, najdlhšie šesť mesiacov,“ uviedla Eliášová. Za posledný polrok je Mikušová v poradí už tretím človekom, ktorý vedie nitriansku nemocnicu. Odporúčame:
Kontrola odhalila nezrovnalosti v košickej nemocnici, peniaze cudzincov mali ísť cez daňový raj Od 1. novembra 2017 bol generálnym riaditeľom nemocnice Kamil Koleják. Rezort zdravotníctva ho odvolal 14. marca. Zdôvodnil to tým, že „ministerstvo zdravotníctva priebežne hodnotí výsledky nemocníc vo svojej zriaďovateľskej pôsobnosti a na základe toho realizuje aj opatrenia v oblasti personálnej politiky.“ Koleják tu zostal pracovať ako prednosta kliniky neurochirurgie. Od 15. marca šéfoval nemocnici Ľubomír Dorociak, ten však tiež končí. Podľa slov Eliášovej ukončil pracovný pomer na vlastnú žiadosť.

Viac k témam: Fakultná nemocnica Nitra, Ministerstvo zdravotníctva SR
Zdroj: Webnoviny.sk - Fakultná nemocnica Nitra vymenila generálneho riaditeľa, ide už o tretieho v priebehu pol roka © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 108 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner