19. apríl 2024

Popis práce

Čo je náplňou práce:
- Tvorenie, riadenie a realizácia komunikačných aktivít
- Osobné vedenie schôdzok
- Marketingová kampaň zacielená na klientov
- Telefonická a emailová komunikácia so záujemcami o služby
- Zabezpečovanie podpory a práce v teamu
- Ľahká administratíva s reportingom

Požiadavky na uchádzača

Akého uchádzača hľadáme:
- S minimálne so stredoškolským vzdelaním
- S aktívnym prístupom k práci, s ochotou k ďalšiemu vlastnému rozvoju v rámci firmy
- Samostatní, zodpovední, spoľahliví
- S bežnou znalosťou práce na PC na úrovni bežného užívateľa
- S vlastnými nápadmi, ako svoju prácu robiť lepšie a efektívnejšie
- S chuťou naučiť sa niečo nové
- Kolegiálne, so schopnosťou ako samostatnej práce, tak práca v tíme

Bonusy / prémie, Osobné ohodnotenie, Firemné akcie, Flexibilné začiatok / koniec pracovnej doby, Manažérsky motivačný program, Mobilný telefón, Občerstvenie na pracovisku, Provízie z predaja

Čo ponúkame:
- Získanie pracovných skúseností aj pre kandidátov bez praxe - možnosť naštartovanie kariéry
- Asistenciu a podporu pri pracovných činnostiach
- Nástupné sadzba 550 Euro, po zaškolení 1200+
- Garantovaný fixný plat + bonusy, osobné ohodnotenie + provízia
- Dlhodobú spoluprácu (ihneď po 1 mesiaci) alebo po dohode na živnosť
- Školenia hradené firmou - aktívny mesačné školenie, právne poradenstvo, zahraničné stáže, skúšky a certifikáty
- Stabilná medzinárodná pobočku s dobrou dopravnou dostupnosťou, moderné kancelárske priestory
- Firemné akcie, pohodovú a neformálnu atmosféru

Do nášho pohodového kolektívu hľadáme nových kolegov, ktorí nemusia mať predchádzajúcu prax ani odborné vzdelanie, ale nechýba im chuť učiť sa novým veciam a hľadajú motiváciu finančného a kariérneho rastu.

Spoločnosť Key Marketing, s.r.o. poskytuje vynikajúcu zákaznícku podporu a zákaznícky servis v mnohých jazykoch a s pobočkami v mnohých krajinách pre spoločnosť KeyStock.

Pozícia vhodná pre absolventa

Áno

Výškaka mesačnej mzdy

550-1200

Typ pracovného pomeru

plný úväzok

stredoškolské bez maturitystredoškolské s maturitounadstavbové/vyššie odborné vzdelanieštudent vysokej školyvysokoškolské I. stupňa

Názov spoločnosti

Key Marketing, s. r. o.

Reklama a prieskum trhu