18. apríl 2024

Náplň práce je široký a ponúka veľký priestor pre vlastnú realizáciu. Sme širšia gastronomická skupiny, ktorá dáva silné zázemie a zdroje pre realizáciu nových projektov. Zároveň to vyžaduje veľkú dávku samostatnosti a pro-aktivity. Finálny popis práce môžeme doladiť podľa Vás - človeka, ktorý bude na pozíciu vybraný - aby tak zodpovedala vášmu typu osobnosti, schopnostiam a predstavám.
Hľadáme zodpovedného, schopného a progresívne mysliaceho kolegu na pozíciu manažéra gastro prevádzok v Bratislave pre jeden z našich projektov. Prevádzkový manažér by sa mal podieľať na prepojení všetkých reštaurácií ako aj na ich ďalšom rozvoji. Staňte sa súčasťou nášho tímu.

Pracovná náplň zahŕňa:
- koordinácia a riadenie prevádzok
- manažment firemných procesov
- manažment ľudí (hiring, školenia, vedenie, motivácia, komunikácia...)
- zodpovednosť za chod prevádzok a logistiku
- komunikácia a vyjednávanie s dodávateľmi a partnermi
- kontrola administratívnyh procesov a marketingových aktivít
- zodpovednosť za výsledky
- reporting manažmentu firmy

Požiadavky na uchádzača

* logické a analytické myslenie
* procesné myslenie
* organizačné schopnosti
* príjemné vystupovanie
* komunikačné schopnosti
* obchodný duch
* negociačné schopnosti
* odolnosť voči stresu

Anglický jazykMierne pokročilý (B1)Nemecký jazykMierne pokročilý (B1)Microsoft ExcelpokročilýMicrosoft PowerPointpokročilýMicrosoft Wordpokročilý

Ponúkame Vám odborné školenia, teambuildingy, pestrú a zdravú dennú stravu a samozrejme okrem toho motivačné finančné ohodnotenie a bonusy za výkon a dosiahnuté výsledky.

V prípade záujmu nám pošlite svoj životopis spolu s motivačným listom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. a nezabudnite napísať dôvod, prečo ste práve Vy ten správny kandidát.

CHEFGROUP je stabilná a zároveň inovatívna skupina originálnych gastronomických konceptov. Prvý z nich bol založený v roku 2011 v Bratislave a odvtedy sa CHEFGROUP neustále rozrastá. Každý z konceptov je jedinečný svojou myšlienkou, portfóliom a prístupom k zákazníkom, ale predovšetkým ľuďmi, ktorí svoju prácu robia srdcom. Do portfólia Chefgroup patria Škola varenia Chefparade, indické veggie reštaurácie Thali, street food reštaurácie Chefstreet, veľkokapacitná reštaurácia Chefzone, vínny bar LOGLOG, Chefcatering a ďalšie. Chefgroup je preto už 6 rokov spoľahlivým zamestnávateľom s osobným prístupom a možnosťou profesionálneho rastu.

Možný dátum nástupu

dohodou

Typ pracovného pomeru

plný úväzokživnosť

Vodičský preukaz

B

Zameranie, odbor

Reštauračný a hotelový manažment, Gastronómia

stredoškolské s maturitounadstavbové/vyššie odborné vzdelanievysokoškolské I. stupňa

Názov spoločnosti

CHEFGROUP (DOCK s.r.o.)

Počet zamestnancov spoločnosti

16

Reštaurácie, bary, jedálne a pod.