24. november 2017

Pracovné ponuky

Popis práce

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

a) oslovovanie a následné navštevovanie kompetentných pracovníkov firiem za účelom prezentácie a predaja produktov a služieb – produkt www.epi.sk (ekonomický a právny systém)
b) aktívne získavanie nových zákazníkov v zmysle vopred stanoveného plánu priamym nadriadeným,
c) školenia nových zákazníkov za účelom efektívneho používania všetkých služieb a funkcionalít produktu.
d) starostlivosť o existujúcich zákazníkov, predlžovanie predplatného ich produktov na ďalšie obdobie (obnova predplatného), up-selling, coss-seling.

ODMENA:

a) fixná mesačná odmena,
b) provízia z obratu (provízna odmena) pri predaji produktov a služieb,
c) odmena za školenie zákazníkov.
d) špeciálne odmeny - pobyty, výhry a iné.

Spolupráca:

Na trvalý pracovný pomer hľadáme kolegov v časti: Žilina, Považská Bystrica, Bytča, Čadca, Kysucké Nové Mesto, Martin, Púchov - miesto výkonu práce ZA
Na externú spoluprácu (živnosť) hľadáme kolegov v časti: Košický kraj

Požiadavky na uchádzača

Skúsenosti v oblasti priameho predaja.
Internet (e-mail, www) - pokročilý.

Iné výhody ponúkané zamestancom

Ponúkame zázemie spoločnosti, ktorá je lídrom na trhu ekonomických a právnych informácií v SR už 27 rokov.
Neobmedzené platové podmienky v závislosti na výkone + fixný balíček.
Používanie produktov vydavateľstva bezplatne počas trvania obchodného vzťahu.
Časová nezávislosť.
Osobnostný a odborný rast.
Technická a informačná podpora - služobný mobilný telefón, notebook, prenosný internet.
Služobný automobil.
Práca v dynamickom a inšpiratívnom kolektíve.
Fitnes, masáže, kaderníctvo, reštaurácia a caffe bar priamo v priestoroch spoločnosti.
Koncept prednášok - ZDRAVÁ FIRMA zdarma počas pracovnej doby.

Doplňujúce informácie pre kandidáta

Posilní náš tím a ozvi sa na: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Do výberového konania budú zaradení len uchádzači spĺňajúci požadované kritéria.

Nábor najvhodnejších uchádzačov realizujeme v mieste sídla spoločnosti a meste Bratislava. Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov zaradených do výberového konania za účelom pohovoru.

Všetky osobné údaje, ktoré nám vo svojich materiáloch poskytnete, považujeme za dôverné v zmysle zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Krátka charakteristika spoločnosti

Vydavateľský a vzdelávací dom Poradca podnikateľa, spol. s r.o. zastrešuje dobrovoľné zoskupenie samostatných obchodných spoločností založených na spoločnej filozofii podnikania – rovnakých hodnotách, princípoch riadenia a princípoch vzájomne synergickej partnerskej výhodnosti v rámci skupiny. Základnou filozofiou skupiny v podnikaní je pozitívna energia, voľnosť myšlienok, dôslednosť, profesionalita a originalita.

Vydavateľský a vzdelávací dom PP tvoria vydavateľstvá: Poradca podnikateľa, spol. s r. o., S-EPI, s. r. o. a EUROKÓDEX, s. r. o. Poradca podnikateľa je jedno z najstarších novodobých vydavateľstiev, ktoré okrem vydávania tlačených periodík z oblastí daní, účtovníctva a pracovného práva, je dlhoročným partnerom MS SR v oblasti tlače a distribúcie Zbierky zákonov Slovenskej republiky, v minulosti Obchodného vestníka a taktiež partnerom MF SR pri vydávaní Finančného spravodajcu. Na základe dlhodobého odborného vývoja a pôsobenia na trhu vyvinulo vydavateľstvo elektronický ekonomicko-právny systém EPI, ktorého súčasným prevádzkovateľom je spoločnosť S-EPI. Okrem portálu epi.sk spravuje spoločnosť S-EPI portály vssr.sk, zakon.sk, zakonypreludi.sk mzdovecentrum.sk a danovecentrum.sk. Vydavateľstvo EUROKÓDEX, s. r. o. je mladé, progresívne vydavateľstvo hodnotnej odbornej literatúry v tlačenej podobe, ktoré aktuálne vydáva publikácie z oblasti práva, ekonómie, marketingu, informačných technológií a psychológie.

Ďalšími partnermi v podnikaní sú spoločnosti: Informačné centrum podnikateľov, s.r.o., SOHO1, s.r.o., Drevenice JÁNOŠÍKOV DVOR, Hotel Absolutum Praha, Nadácia rozum a cit.

Spoločne vyhľadávame trhové príležitostí, spájame myšlienky a partnerov a spoločne sa tešíme z víťazstiev. V našich tímoch sú vítaní ľudia, ktorí dokážu kľudnou a vytrvalou energiou dosiahnuť úspech prostredníctvom vyhľadania príležitosti a jej dotiahnutím k výsledku.

Ak patríte medzi odvážnych ľudí s hlbokými vôľovými vlastnosťami, ktorí majú radi zmenu a dynamickú prácu, ste na správnej adrese!

Možný dátum nástupu

14.01.2018

Typ pracovného pomeru

plný úväzok

Vodičský preukaz

B

Dosiahnuté vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Názov spoločnosti

Poradca podnikateľa, spol. s r.o.

Charakteristika spoločnosti

Počet zamestnancov spoločnosti

100-149 zamestnancov

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Polygrafický, vydavateľský priemysel

Pošlite životopis

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner