24. november 2017

Pracovné ponuky

Popis práce

Medzi seba do tímu hľadáme nového kolegu, kolegyňu, ktorý sa rozumiem finančnej stránke spoločnosti.
Hlavnou náplňou nášho nového kolegu bude :
- účtovanie v SAPe
- kompletné spracovanie a vedenie podvojného účtovníctva spoločnosti
- zodpovednosť za dodržiavanie lokálnych účtovných predpisov a globálnych štandardov
- realizovanie platieb, účtovanie bankových výpisov, zápočtov
- účtovanie tuzemských tovarových faktúr a tiež faktúr k dodávkam tovaru v rámci EÚ
- účtovanie dobropisov k tovarovým faktúram a účtovanie interných dokladov
- evidencia, zaradenie, vyradenie a odpisy majetku
- príprava podkladov - reporty pre ostatné oddelenia spoločnosti
- kontrola hlavnej knihy a inventarizácia účtov
- príprava a podávanie daňových priznaní
- správa bankových výpisov, komunikácia s bankami, daňovým úradom, štatistickým úradom
- komunikácia s finančnou správou
- Identifikovanie neobvyklých položiek, položiek po lehote splatnosti a pod.
- vypracovávanie a kontrolovanie daňových priznaní a DPH.
- účtovanie rezerv a dohadných položiek
- zodpovednosť za správnosť, komplexnosť a včasnosť účtovnej mesačnej a ročnej uzávierky
- odpovedanie na odborné otázky komplexnejšieho charakteru klientom a zamestnancom.

Požiadavky na uchádzača

- výborná znalosť slovenských účtovných a daňových zákonov
- komunikatívny
- samostatný

Požadované znalosti

Anglický jazykStredne pokročilý (B2)FakturáciapokročilýHospodárska korešpondenciapokročilýJednoduché účtovníctvopokročilýMzdové účtovníctvopokročilýPodvojné účtovníctvopokročilýSAPpokročilý

Iné výhody ponúkané zamestancom

Čo Ti vieme ponúknuť?
- stabilné zázemie v rozrastajúcej sa spoločnosti
- možnosť kariérneho rastu
- výhody na konzum v našich prevádzkach
- získanie nových znalostí v oblasti gastronómie

pozri si naše video - robíme ľudí šťastnými

Doplňujúce informácie pre kandidáta

Ak si sa ešte nerozhodol, tak sa príď pozrieť na ktorúkoľvek z našich otvorených prevádzok. Keď vieš, že chceš pre nás pracovať tak nám pošli svoje CV .
Kontaktná osoba je uvedená nižšie.

Krátka charakteristika spoločnosti

Spoločnosť vlastní viacero gastro prevádzok na Slovensku.

Výškaka mesačnej mzdy

nadštandardný

Možný dátum nástupu

ASAP

Typ pracovného pomeru

plný úväzok

Zameranie, odbor

ekonomika, účtovníctvo

Dosiahnuté vzdelanie

vysokoškolské II. stupňavysokoškolské III. stupňa

Názov spoločnosti

MONDIEU GROUP s.r.o.

Charakteristika spoločnosti

Počet zamestnancov spoločnosti

10-19 zamestnancov

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

Pošlite životopis

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner