17. júl 2018

Pracovné ponuky

Popis práce

Náplňou Vašej práce bude :
- spracovanie zákazníckych požiadaviek
- správa zákazníckych a interných kmeňových dát
- spracovanie zákazníckych objednávok, preverenie ich správnosti a ich plánovanie
- kontrola dodržiavania „long term agreements“
- plánovanie predaja na nadchádzajúce obdobie (materiálové plánovanie)
- vytváranie “Price risk” analýz
- príprava rôznych predajných prognóz, cenových analýz, atď.
- správa zákazníckych portálov
- inventarizácia zákazníckeho majetku
- fakturácia pri odpredaji majetku
- koordinácia výbehových projektov

Požiadavky na uchádzača

Vhodný kandidát/kandidátka spĺňa nasledovné požiadavky:
• prax v oblasti zákazníckej podpory vo výrobnej spoločnosti minimálne 1 rok je podmienkou
• znalosti v oblasti operatívneho materiálového toku a procesov v automotive výhodou
• znalosť systému SAP výhodou
• komunikačné schopnosti a schopnosť prispôsobiť sa tímovej práci,
• samostatné myslenie a rozhodovanie
• organizačné schopnosti

Požadované znalosti

Anglický jazykStredne pokročilý (B2)Nemecký jazykMierne pokročilý (B1)FakturáciapokročilýMicrosoft ExcelexpertMicrosoft OutlookzákladyMicrosoft PowerPointpokročilýMicrosoft Wordpokročilý

Iné výhody ponúkané zamestancom

Možnosť práce pre medzinárodnú spoločnosť, kde nájdete:
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti v automotive
- mesačné prémie
- 13. plat
- príspevky na doplnkové dôchodkové sporenie
- príspevky na cestovné,
- príspevky k voľnočasovým športovým aktivitám
- vzdelávací systém
- príspevky pri pracovných aj životných jubileách
- iné finančné a nefinančné benefity

Doplňujúce informácie pre kandidáta

V prípade Vášho záujmu o túto pracovnú pozíciu nám zašlite svoj životopis a motivačný list v slovenskom a v anglickom jazyku
Kontaktovať budeme,len uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky.
V žiadosti o prijatie do pracovného pomeru je potrebné vyjadriť svoj súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v rozsahu, ktorý je potrebný pre realizáciu výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzač uchádza.
Súhlas sa poskytuje na dobu trvania výberového konania.
Súhlas môže byť kedykoľvek písomne alebo elektronicky odvolaný. Následne bude uchádzač vyradený z databázy a jeho osobné materiály budú zlikvidované.

Krátka charakteristika spoločnosti

V rebríčku Trend Firma Roka 2016 sme získali 4.miesto za mimoriadne podnikateľské výsledky.

HELLA je globálna nezávislá rodinná spoločnosť, ktorá zamestnáva takmer 343 000 zamestnancov v 118 pobočkách v 39 krajinách sveta. Koncern Hella vyvíja a vyrába svetelné a elektronické komponenty a systémy pre automobilový priemysel. Okrem toho koncern disponuje jednou z najväčších obchodných sietí s automobilovými dielmi, príslušenstvom, diagnostikou a servisnými službami v Európe. S obratom približne 6.35 miliárd euro v obchodnom roku 2015/2016 patrí koncern Hella medzi 40 najvýznamnejších dodávateľov automobilových dielov vo svete.

Hella Innenluechten-Systeme Bratislava, s.r.o. vznikla v roku 2002 a vyrába a dodáva stropné konzoly, jednoúčelové a interiérové svetlá a ambient osvetlenie do celého sveta zákazníkom, medzi ktorých patria VW, Porche, Bentley, Daimler, Audi, BMW, Toyota, Ford and Opel. Sídli v priemyselnom parku CT v Devínskej Novej Vsi.

Výškaka mesačnej mzdy

dohodou na osobnom pohovore

Možný dátum nástupu

ihneď resp. dohodou asap

Dátum ukončenia výberového konania

2018-01-30

Typ pracovného pomeru

plný úväzok

Vodičský preukaz

B

Zameranie, odbor

ekonomické, technické

Dosiahnuté vzdelanie

vysokoškolské II. stupňavysokoškolské I. stupňa

Názov spoločnosti

Hella Innenleuchten - Systeme Bratislava, s.r.o.

Charakteristika spoločnosti

Počet zamestnancov spoločnosti

250-499 zamestnancov

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pošlite životopis

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner