15. október 2018

Pracovné ponuky

Popis práce

PERSPECTA Legal, s.r.o., hľadá do svojho tímu v Bratislave technicky zdatného Právnika / Ekonóma so zameraním na civilné a insolvenčné právo.

Náplňou práce je predovšetkým:

- technická podpora pre správcov v súvislosti s informačným systémom MERCUDO;
- spracovanie agendy týkajúcej sa insolvenčných konaní podľa zákona 7/2005 Z.z. (posudzovanie prihlášok pohľadávok, súpisovanie majetku, evidencia PPP, daňová a personálna agenda);
- príprava vyjadrení, zmlúv a žalôb (incidenčné, excindančné konania, odporovateľnosť úkonov);
- rokovanie a komunikácia s klientmi, ako aj komunikácia s dlžníkmi a exekútorskými úradmi;

V prípade adekvátnych schopností ponúkame pre právnika možnosť vykonávania tejto pozície ako advokátsky koncipient.

Požiadavky na uchádzača

- znalosť insolvenčného práva;
- nadpriemerná technická a počítačová zdatnosť
- samostatnosť, konštruktívne myslenie, tímová práca;
- zodpovednosť, precíznosť, lojalita, ochota na sebe pracovať a učiť sa;
- organizačné schopnosti, kreatívne a analytické myslenie, komunikatívnosť;
- pracovné nasadenie, flexibilita.

Požadované znalosti

Anglický jazykÚplný začiatočník (A1)Nemecký jazykÚplný začiatočník (A1)Hospodárska korešpondenciapokročilýMicrosoft ExcelpokročilýMicrosoft WindowspokročilýMicrosoft WordpokročilýUNIX/LinuxzákladyPostgreSQLzáklady

Iné výhody ponúkané zamestancom

- práca v mladom, dynamickom kolektíve;
- korektný a profesionálny prístup zamestnávateľa;
- perspektíva profesionálneho rastu;
- rozmanitá právna agenda;
- možnosť využitia cudzích jazykov;
- odmeny na základe aktivity a dosiahnutých výsledkov.

Doplňujúce informácie pre kandidáta

V prípade, že Vás zaujala predmetná pracovná ponuka, zašlite svoj životopis na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. . Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, kontaktovať však budeme len záujemcov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.
K životopisu prosím zašlite súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov.
Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom konaní budú po jeho skončení zlikvidované v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Krátka charakteristika spoločnosti

Úspešná a zabehnutá advokátska kancelária PERSPETA Legal s.r.o. je súčasťou konzorcia PERSPECTA Group. Súčasťou konzorcia je aj správcovský dom vykonávajúci činnosť správcu konkurznej podstaty ako právnická osoba PERSPECTA Recovery, k.s. so zaujímavou konkurzno - právnou agendou vo viacerých konkurzoch. S ohľadom na rozsah agendy hľadáme posily pre náš tím.

Pozícia vhodná pre absolventa

Áno

Výškaka mesačnej mzdy

Dohodou

Možný dátum nástupu

01.04.2018

Dátum ukončenia výberového konania

2018-03-20

Typ pracovného pomeru

plný úväzok

Vodičský preukaz

B

Zameranie, odbor

Právne, Ekonomické, Technické

Dosiahnuté vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Názov spoločnosti

PERSPECTA Legal, s.r.o.

Charakteristika spoločnosti

Počet zamestnancov spoločnosti

10-19 zamestnancov

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Právnické činnosti

Pošlite životopis

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner