20. apríl 2024

Manažér pobočky má ovládať odborne (teoreticky) a vedieť preukázať praktické skúsenosti aspoň v JEDNOM segmente:
- manažment, vedenie ľudí
- bankovníctvo
- poisťovníctvo
- investície
- reality

Prácu budete vykonávať na pobočke.
Budete súčasťou funkčného, aktívneho tímu do ktorého prichádzajú noví kolegovia, ktorí chcú robiť finančníctvo profesionálne, seriózne a dlhodobo.

Práca je vhodná aj pre tých finančných agentov, ktorí už nechcú telefonovať na "studené" kontakty, zháňať a oslovovať nových klientov, avšak majú dostatočné skúsenosti a vedomosti na obslúženie cudzích klientov.
ZABEZPEČÍME VÁM databázu klientov!!!

- Mali ste túžbu pracovať v BANKE alebo v poisťovni, len nemáte dostatočné vzdelanie? My vám šancu aj vzdelanie poskytneme na naše náklady!
- Hľadáte silného partnera, ktorý je pripravený do Vás investovať?
- Pracujete ako finančný agent už dlhé roky, no cítite, že nie ste v správnom kolektíve, alebo že máte na viac?
- Zmenili Vám už opäť podmienky kariérneho postupu? Splnili ste podmienky povýšenia a napriek tomu Vás nepovýšili?
- Radi by ste spravili zásadnú zmenu, no chýba Vám kapitál alebo pomocná ruka? PRÁVE TERAZ naša spoločnosť, ktorá patrí medzi najväčších samostatných finančných agentov na Slovensku, investuje do otvorenia ďalších pobočiek.

Našej spoločnosti vďaka jedinečným nástrojom každoročne výrazne rastú tržby (oficiálne údaje na www.finstat.sk) a rovnako tak rastú i tržby jej obchodných zástupcov, manažérov a riaditeľov. Ponúkame zdravé podnikateľské prostredie a podporu, ktorú Vám v súčasnosti na trhu neponúka žiadna iná spoločnosť, konkrétne:
- existujúci klienti na kontaktovanie a servis, ktorých Vám dá naša spoločnosť
- kancelárske priestory
- výpočtová technika
- štýlový nábytok
- vlastné softvéry na zjednodušenie a zefektívnenie práce
- právne služby
- školenia nových finančných agentov
- školenia ohľadne budovania podnikania, náboru nových ľudí, komunikačné techniky, marketing a propagácia, psychológia...
- inzercia náboru nových finančných agentov
- pri dosiahnutí dobrých výsledkov firemný automobil, mobil

Náplňou Vašej práce je:
-robiť finančníctvo kvalitne, eticky a profesionálne.
- zabezpečiť plnenie plánov s existujúcim kolektívom a prijímanie nových kolegov.

Požiadavky na uchádzača

Uchádzač má byť: ambiciózny, lojálny, finančne náročný, príjemné vystupovanie, dobré komunikačné schopnosti, samostatný, pozitívna osobnosť.

ZRUČNOSTI: minimálne 2 ročný prax v oblasti finančného poradenstva alebo s manažovaním ľudí.

Ponuka nie je pre nesamostatných a lenivých ľudí, ktorí chcú "len" teplú stoličku a fixný plat. Je to pre finančne náročných, podnikateľsky rozmýšľajúcich a pre vedúce osobnosti.

- Pridelenie sirotských klientov. (Získate klientov z našej databázy.)
- Výplata 2x do mesiaca! (Tu za každých 15 dní máte vyplatenú odmenu za predchádzajúcich 15 dní!!!)
- Kvalitná podpora centrály spoločnosti, ktorá pre Vás a Váš tím zabezpečuje databázu klientov, kontakty na uchádzačov o profesiu finančného agenta, ako aj školenia, vzdelávanie, manažment, informačné systémy a množstvo ďalších činností.
- Komplexné a široké portfólio finančných služieb.
- Stabilný kariérny plán, ktorý sa počas existencie spoločnosti nemenil – práve naopak, doplňoval sa o nové benefity.
- Najmodernejší informačný systém.
- Žiadne víkendové akcie, tlieskavačky a motivačné rozprávky, ktoré inde propagujú ako "odborné školenia".
- Možnosť frančízovej zmluvy bez poplatku pre lojálnych kolegov.
- Možnosť partnerskej zmluvy - ak máte vysoké ambície.

KEBY STE CHCELI NIEČO VIAC ako len trénovať...
Možno máte pocit, že budovať tím a mať úspešný produktívny tím je niečo výnimočné, veľmi náročné a doteraz ste "v tom nemali šťastie". Ak CHCETE vybudovať tím finančných agentov, úverových špecialistov, my vám v tom pomôžeme, my vás naučíme ako na to. Vy ste ambiciózna osobnosť = my máme na to techniku a nástroje!

PONUKA PLATÍ LEN PRE PRACOVITÝCH A ČESTNÝCH ĽUDÍ!
Ak hľadáte "teplú" stoličku na rok až dva, prosíme neposielajte svoj životopis a neobmedzujte tých, ktorí svoj záujem o kariérny rast majú vážny. Taktiež poprosíme tých, aby neposlali svoj životopis, ktorí notoricky nechodia na dohodnuté pracovné pohovory alebo chodia len preto, aby mali pocit, že je o nich záujem, avšak pracovať nechcú. Za pochopenie ďakujeme!

Výberové konanie vedie a pre úspešných zapracovanie uskutoční PhDr. Alžbeta Janitsová, ktorá 20 rokov sa zaoberá s budovaním obchodných sieti ako Carion Slovakia a.s., LYONESS, SALVE FINANCE, a.s. a už päť rokov pre Finanzpartner, a.s. (Informácie o nej nájdete na www.pocitajtesnami.sk )

Finanzpartner, a.s.
Sme renomovanou a významnou sprostredkovateľskou spoločnosťou na Slovensku. Počas nášho pôsobenia sme získali množstvo ocenení, spolupracujeme so 46 finančnými inštitúciami a každoročne dosahujeme výrazný rast obchodnej produkcie a tržieb.

Pôsobíme na trhu sprostredkovania finančných služieb od roku 2008. Patríme medzi najúspešnejšie a najdynamickejšie rastúce spoločnosti na trhu komplexného finančného sprostredkovania. Ponúkame niekoľko obchodných modelov spolupráce – štandardný s našim overeným know-how, samostatný s Vašim vlastným know-how alebo ich kombináciu. Charakterizuje nás dodržanie obchodných dohôd počas celej doby spolupráce, dlhodobosť spolupráce a vysoká flexibilita podpory.
www.mamsvojsen.sk
www.finanzpartner.sk
www.pocitajtesnami.sk

Výškaka mesačnej mzdy

40,00€/hod. + nadštandardná pohyblivá zložka

Možný dátum nástupu

DOHODOU

Dátum ukončenia výberového konania

2018-06-20

Typ pracovného pomeru

plný úväzokna dohoduživnosť

Zameranie, odbor

Financie, Bankovníctvo, Poisťovníctvo

stredoškolské s maturitounadstavbové/vyššie odborné vzdelanievysokoškolské II. stupňaštudent vysokej školyvysokoškolské I. stupňavysokoškolské III. stupňa

Názov spoločnosti

VEZ GROUP s.r.o.

Poradenstvo a konzultačné činnosti v oblasti riadenia firiem