19. apríl 2024

Popis práce

Si ŠIKOVNÝ a AMBICIÓZNY predajca?
Motivujú Ťa VÝSLEDKY?
Chceš predávať KVALITNÝ produkt?
Hľadáš novú STABILNÚ PRÁCU v SUPER KOLEKTÍVE s príjemnou a priateľskou atmosférou?
Ak áno, staň sa súčasťou nášho nového tímu!!!

Hlavnou náplňou práce je predaj, komunikácia so zákazníkmi a udržovanie dobrej nálady. Cieľom nášho tímu je spokojný zákazník, ktorý sa rád vráti. Chceme aj naďalej meniť pohľad na kamenné predajne a do predaja dávať ľudskú tvár. Baví nás to čo robíme, chceme sa stále vzdelávať a byť profesionálmi v tom čo robíme. Bavilo by to aj Teba?
Ďalšia náplň práce je:
- predaj tovaru a služieb koncovému zákazníkovi
- komunikácia so zákazníkmi a udržiavanie obchodných vzťahov
- telefonické kontaktovanie zákazníkov
- tvorba cenových ponúk a riešení pre zákazníka
- skladové hospodárstvo (objednávanie, príjem a evidencia tovaru)
- príjem, evidencia a výdaj servisných zákaziek
- vystavovanie tovaru a udržiavanie poriadku na predajni

Požiadavky na uchádzača

Ak si komunikatívny, vieš o čom je obchod, máš chuť pracovať s ľuďmi, si človek kreatívneho myslenia a chceš robiť v tíme, tak si práve na tej správnej pracovnej ponuke pre Teba.
Ak chceš na sebe pracovať, učiť sa a flexibilita Ti nie je cudzia, tak čakáme na tvoj životopis.

FakturáciazákladyPokladňazákladySkladové hospodárstvozákladyMicrosoft ExcelpokročilýMicrosoft OutlookpokročilýMicrosoft Wordpokročilý

Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
Benefitný program
Dochádzkový bonus
Odborné vzdelávanie a účasť na konferenciách
Poistenie zamestnanca za škodu
Odmena pri pracovných a životných výročiach
13. plat
Pravidelné školenia v oblasti sortimentu a iné školenia
Firemné akcie - teambuilding/family day a vianočný večierok
Zvýhodnený zamestnanecký nákup na produkty KARCHER

Oslovení budú iba vybraní uchádzači spĺňajúci podmienky.

Spoločnosť KÄRCHER so sídlom a vývojovou základňou v Nemecku je celosvetovou špičkou a technologickým lídrom v oblasti čistiacich systémov a produktov pre hygienu a čistenie určených pre priemysel, obchod, zdravotníctvo, verejnú správu, živnostníkov a domácnosti.
Našim cieľom je rásť a naši ľudia rastú s nami. Žijeme tým, čo robíme a čo predávame.

Pozícia vhodná pre absolventa

Áno

719 EUR + variabilná zložka až do výšky 19% /140 Eur/ + 13. plat vo výške fixu + finančné a nefinančné benefity

Možný dátum nástupu

asap

Typ pracovného pomeru

plný úväzok

stredoškolské s maturitouvysokoškolské I. stupňavysokoškolské II. stupňa

Názov spoločnosti

KÄRCHER Slovakia, s.r.o.

Veľkoobchod