20. apríl 2024

Rád/a stretávaš nových ľudí a láka Ťa projektový manažment? Si IT zdatný/á, rád/a sa neustále učíš nové veci a HR oblasť je Ti blízka?

A páčila by sa Ti takáto náplň práce?:
- analýzy a konzultácie zákazníkom v oblasti vzdelávania, hodnotenia, organizačného riadenia a pod.,
- implementácia našich SW riešení u zákazníka,
- návrh nových riešení, spolupráca na ich vývoji a testovaní,
- projektový manažment,
- služobné cesty v rámci SR.

Požiadavky na uchádzača

- tímový hráč,
- výborné komunikačné zručnosti,
- prozákaznícka orientácia,
- zameranie na rešienie problémov,
- zodpovedný prístup,
- analytické a logické myslenie,
- veľmi dobré schopnosti v oblasti analýzy dát a importov,
- skúsenosti v oblasti personalistiky a miezd výhodou,
- znalosť AJ na pokročilej úrovni výhodou,
- základná znalosť SAP výhodou.

Anglický jazykStredne pokročilý (B2)Slovenský jazykStredne pokročilý (B2)Microsoft WindowspokročilýMicrosoft OutlookpokročilýMicrosoft ExcelpokročilýSAPzáklady

- pružný pracovný čas,
- po adaptácii možnosť príležitostne pracovať z domu,
- firemné eventy a teambuildingy,
- vzdelávanie,
- príspevok na DDS,
- pitný režim,
- firemná knižnica ,
- oddychová miestnosť s TV a Xbox.

Ak si sa našiel/šla v popise tejto pozície, pošli nám, prosím Tvoj životopis na nižšie uvedenú mailovú adresu.

Už 25 rokov prinášame kvalitné a spoľahlivé riešenia do HR procesov veľkých i malých spoločností. Od náboru zamestnanca, cez jeho rozvoj, hodnotenie, po spracovanie dochádzky a mzdy. Vďaka komplexnosti a vysokej prispôsobiteľnosti je na našich riešeniach spracovaná každá 7. výplatná páska na Slovensku. V roku 2011 sme do produktového portfólia zaradili aj moduly a službu outsourcing pre oblasť účtovníctva. Naše vízie a inovácie nás neustále inšpirujú k ďalšiemu vývoju nových modulov a funkcionalít.

Pozícia vhodná pre absolventa

Áno

Výškaka mesačnej mzdy

od 1000 € v závislosti na skúsenostiach + kvartálne odmeny

Možný dátum nástupu

dohodou

Dátum ukončenia výberového konania

2019-05-31

Typ pracovného pomeru

plný úväzok

Vodičský preukaz

B

Dosiahnuté vzdelanie

vysokoškolské I. stupňavysokoškolské II. stupňa

Názov spoločnosti

HOUR, spol. s r.o.

Informačné technológie