18. apríl 2024

Ak si človek, ktorý chce kráčať s dobou a mať prehľad čo je vo svete módy in, staň sa členom nášho tímu. Využi skvelú príležitosť a buď v centre módneho diania. Ak ku práci pristupuješ zodpovedne, spoľahlivo a nemáš rád/a nudu, tak nám napíš.

Náplň práce, ktorú Ti s dôverou zveríme:

• Poskytovanie poradenstva pri výbere tovaru a informácií o jeho dostupnosti
• Práca s prijatím nového tovaru, presunom tovaru a doplnením tovaru
• Práca s registračnou pokladňou a platobným terminálom
• Zodpovednosť za udržiavanie čistoty na predajni
• Plnenie stanovených plánov a bezpečnostných predpisov
• Aktívna spolupráca na dosiahnutí spoločných cieľov predajne
• Podieľanie sa na budovaní pozitívnej atmosféry na prevádzke

Požiadavky na uchádzača

• Skúsenosť s prácou v obchode s oblečením je
výhodou, nie však podmienkou
• Ľudský a profesionálny prístup
• Analytickú myseľ
• Komunikačné schopnosti
• Kreatívneho, energetického a tímového ducha
• Príjemne vystupovať
• Orientovať sa v móde
• Časovú flexibilnosť
• Spoľahlivosť
• Zodpovednosť
• Ambicióznosť

Požadované znalosti

Microsoft ExcelzákladyMicrosoft Wordzáklady

Okrem stabilnej práce v spoločnosti so silným medzinárodným zázemím ponúkame:

Všetky zákonom stanovené povinnosti sú u nás samozrejmosťou, preto môžeš určite počítať aj s:
• Príplatkami za víkendy
• Stravnými lístkami v hodnote 4 €
• Príspevkom na rekreáciu

Okrem toho však u nás získaš:
• Prepracovaný systém zaškolenia
• Zľavy na tovar vo všetkých našich predajniach (RESERVED, HOUSE, CROPP, MOHITO, SINSAY)
• Perspektívu a možnosť kariérneho rastu vzhľadom na veľkosť a postavenie našej spoločnosti
• Cenné skúsenosti a prax z medzinárodnej spoločnosti
• Kartu Multisport, ktorá Ťa udrží v kondícii
• Individuálny prístup, podporujeme talenty a sme radi, keď rastú spolu s nami :)
• Možnosť zúčastniť sa na zaujímavých team buildingových aktivitách .... a v neposlednom rade skvelý, priateľský kolektív, ktorého ? môžeš byť aj Ty!

Ak spĺňaš vyššie uvedené požiadavky a táto inzercia Ťa oslovila, delí Ťa už len posledný krok, aby sme sa o Tebe dozvedeli. Pošli nám Tvoj životopis.
Ďakujeme za Tvoj čas.

Naša spoločnosť LPP Slovakia, s.r.o. je súčasťou silnej medzinárodnej spoločnosti LPP S.A.,ktorá už viac ako 20 rokov úspešne pôsobí na náročnom trhu s odevmi v strednej a východnej Európe. Pôvodom rodinná firma, ktorú v roku 1991 založili Marek Piechocki a Jerzy Lubianiec má v súčasnosti viac ako 1700 predajní značiek RESERVED, CROPP, HOUSE, MOHITO a SINSAY a vytvára pracovné miesta pre viac ako 22 000 ľudí vo svojich kanceláriách a predajniach v Európe a Ázii. Na Slovensku je spoločnosť LPP Slovakia s.r.o. zodpovedná za viac ako 55 predajní, vďaka čomu sme významným subjektom v oblasti maloobchodného predaja odevov, obuvi a doplnkového tovaru značiek z portfólia LPP S.A.

Úspech našej spoločnosti je postavený na vždy pozitívne naladenom, ambicióznom a efektívnom tíme, ktorý je otvorený profesionálnym výzvam. Spoločným znakom kultúry LPP sú naše hodnoty zakódované v skratke FAST, ktorá stelesňuje naše progresívne myslenie. Vášeň nás poháňa vpred. Pomáhame našim zákazníkom vyjadrovať svoje emócie a plniť si sny vďaka tomu ako sa cítia a pôsobia.

Pri dosahovaní našich cieľov sme vždy spravodliví, k zákazníkom, zamestnancom aj nášmu okoliu. Sme odvážni, ctižiadostiví a progresívni, čoho výsledkom sú naše nadčasové produkty.

Pozícia vhodná pre absolventa

Áno

od 725€ (brutto) + osobné ohodnotenie (výška finálnej mzdy záleží od skúseností uchádzača)

Možný dátum nástupu

15.10.2019

Dátum ukončenia výberového konania

2019-10-15

Typ pracovného pomeru

plný úväzokskrátený úväzok

Zameranie, odbor

odevná, aranžérska škola - výhodou, nie však podmienkou

stredoškolské bez maturitystredoškolské s maturitounadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Názov spoločnosti

LPP Slovakia, s.r.o.

Maloobchod