18. júl 2019

Pracovné ponuky

Popis práce

Aktuálne prichádzame na trh s jedinečnou pracovnou príležitosťou. Hľadáme do tímu kreatívnu osobnosť, ktorá má chuť podieľať sa na spustení siete nových gastro prevádzok.
Ak patríte k osobnostiam, ktoré neustále radi skúšajú nové chute pridajte sa k nám.

Náplň práce zahŕňa:
- Riadenie a zabezpečenie plynulého chodu prevádzok
- Objednávanie a nákup tovaru
- Vypracovanie kalkulácií a technologických postupov
- Administratívna činnosť súvisiaca s prevádzkami-spracovanie dokladov
- Spolupráca s prenajímateľmi predajných priestorov
- Personálne zabezpečenie / nábor zamestnancov / zaškolenie / motivácia
- Realizácia prieskumu trhu
- Dohľad nad dodržiavaním systémov a predpisov
- Vyhodnotenie výsledkov prevádzok

Požiadavky na uchádzača

Kladný vzťah k práci v gastro segmente
Organizačné a analytické schopnosti
Samostatnosť
Komunikačné schopnosti
Odolnosť voči stresu
Dobrý Time managment
Kreativita
Nutné komunikačné, organizačné a riadiace zručnosti.

Požadované schopnosti:
-viesť kolektív ľudí
-rozhodovať
-pružne reagovať

Vítané kulinárske zručnosti, tvorivosť

Iné výhody ponúkané zamestancom

- Služobné motorové vozidlo
- Odmeny pri pracovnom a životnom jubileu
- Vianočné odmeny
- Veľkonočný a vianočný balíček z výrobkov spoločnosti TG
- Vitamínové balíčky
- Zľavy na vlastné výrobky
- Výhody vo vybraných bankách (nižšie úrokové sadzby, zrušenie poplatkov za vybavenie)
- Zľava pri kúpe vozidla ŠKODA
- Finančné poradenstvo
- Príspevky na rekonvalescenciu vo vybraných zariadeniach
- Masáže
- Karta MULTISPORT
- Firemné kultúrne podujatie – TAURIS DAY

Doplňujúce informácie pre kandidáta

Pozícia poskytuje priestor pre sebarealizáciu a osobnostný aj kariérny rast.
Hľadáme dynamickú, zodpovednú, tvorivú a samostatnú osobnosť.

V prípade, že Vás ponuka oslovila prosím reagujte na ňu cez tlačítko poslať životopis spoločnosti.

O termíne pohovoru budú uchádzači informovaní telefonicky vopred.

Vzhľadom na vysoký počet prijatých žiadostí nie je možné telefonicky kontaktovať osobne každého.
Telefonicky oslovíme len kandidátov, ktorí vyhovujú našim požiadavkám.
Za pochopenie Vám ďakujeme.

Krátka charakteristika spoločnosti

Hlavnou oblasťou podnikania spoločnosti RYBA Košice spol. s r.o. je skladovanie i spracovanie morských a sladkovodných rýb, tradičných rybacích výrobkov, lahôdkových výrobkov a distribúcia tovaru vlastnej výroby a obchodného tovaru, ktorú zastrešuje cez dcérsku spoločnosť Calmar spol. s r.o.
Hlavnou oblasťou podnikania spoločnosti Calmar spol. s.r.o. je nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla, vnútroštátna nákladná cestná doprava.
Od roku 2016 sú súčasťou skupiny Tauris Group , ktorú tvorí spolu šesť spoločností - TAURIS a.s Rimavská Sobota , TAURIS Mojmírovce, Mäso Spiš , sieť maloobchodných predajní Mäsiarstvo u Býka, RYBA Košice a CALMAR

Výškaka mesačnej mzdy

od 1600€

Možný dátum nástupu

september 2019

Typ pracovného pomeru

plný úväzok

Vodičský preukaz

B

Zameranie, odbor

gastronómia, potravinárstvo, ekonomika

Dosiahnuté vzdelanie

stredoškolské s maturitouvysokoškolské I. stupňavysokoškolské II. stupňa

Názov spoločnosti

RYBA Košice spol. s r.o.

Charakteristika spoločnosti

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Pošlite životopis

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner