22. október 2018
Facebook
Slovensko

Slovensko (8447)

Stanag 3, inak by sa im vozidlo potopilo. Tým pádom vozidlo nespĺňa podmienky ťažkej brigády, k budovaniu ktorej sa Slovensko zaviazalo. Na to, aby ju spĺňalo, by muselo mať balistickú ochranu Stanag 4 alebo Stanag 5. Naďalej platí, že poctivou medzinárodnou súťažou s poctivým zapojením slovenského obranného priemyslu sme mohli získať lepšie... celá správa »
Analýza Štátnej ochrany prírody SR (ŠOP) a Slovenskej akadémie vied (SAV), podľa ktorej bezzásahové zóny nie sú významným zdrojom lykožrútovej kalamity a príčinou rozpadu smrečín, sa vyznačuje množstvom zásadných chýb, neprofesionalitou a nedôslednosťou.

Deväť odborných otázok

Tvrdí to generálny riaditeľ Národného lesníckeho centra... celá správa »
Podnikateľ Marian Kočner platil za sledovanie minimálne piatich slovenských novinárov vrátane Jána Kuciaka, informuje o tom Denník N. „Najal si na to svojho priateľa a... celá správa »

BRATISLAVA 22. októbra (WebNoviny.sk) - Príspevok na rekreáciu pre zamestnancov na Slovensku by mal byť dobrovoľný pre všetkých zamestnávateľov bez ohľadu na počet pracovníkov. Strana Sloboda a Solidarita (SaS) to navrhla v pondelok v Národnej rade SR v rámci rozpravy k novele zákona o podpore cestovného ruchu v druhom čítaní. Návrh

... celá správa »
V obci Bruty (okr. Nové Zámky) v pondelok lúpežne prepadli pracovníčku na pošte. Neznáma osoba maskovaná rúškom cez tvár so zbraňou v ruke pýtala od pracovníčky pošty peniaze. „Zamestnankyňa z obavy o život a zdravie vydala finančnú hotovosť. Po lúpeži osoba ušla na neznáme miesto,“ informovala agentúru SITA nitrianska policajná... celá správa »
Organizácia Spojených národov (OSN) nedávno prezentovala správu, z ktorej vyplýva, že ľudstvo nerobí dosť pre to, aby svet zachránil našu planétu pre budúce generácie. S týmto záverom súhlasí aj podpredseda Európskej komisie pre vznik energetickej únie Maroš Šefčovič. „Musíme viac pridať v úsilí pre záchranu našej planéty,“ zdôraznil... celá správa »

BRATISLAVA 22. októbra (WebNoviny.sk) - Prezident Andrej Kiska dostal od Slovenskej informačnej služby (SIS) dokumentáciu, ktorá mapovala pôsobenie organizovaného zločinu na východnom Slovensku.

Niekoľkostranový dokument

Prezident Kiska to uviedol na

... celá správa »

BRATISLAVA/TREBIŠOV 22. októbra (WebNoviny.sk) - Obvineniam zo zločinu lúpeže a porušovania domovej slobody čelí iba 17-ročný Patrik z Trebišova. V sobotu prepadol 86-ročnú starenku v jej dome na Švermovej ulici v Trebišove. Ako agentúru SITA informovala košická policajná hovorkyňa Jana Mésarová, dôchodkyni nastriekal do očí dráždivú látku a

... celá správa »

BRATISLAVA/PEZINOK 22. októbra (WebNoviny.sk) - Policajný pes pomohol vypátrať muža, ktorý ušiel z auta počas kontroly. Hliadka zastavila vodiča Renaultu v nedeľu popoludní na Gaštanovej ulici v Dubovej v okrese Pezinok. Šofér však vzal nohy na plecia a stratil sa v blízkom vinohrade. Policajti na miesto privolali kolegov so psovodom a

... celá správa »

BRATISLAVA/NOVÉ ZÁMKY 22. októbra (WebNoviny.sk) - Policajti objasnili piatkovú lúpež na benzínke v Šuranoch v Novozámockom okrese. Maskovaný a ozbrojený lupič si odniesol hotovosť a cigarety. Tento čin majú na svedomí dvaja tínedžeri vo veku 17 a 18 rokov. Ako agentúru SITA informovala nitrianska policajná hovorkyňa Božena Bruchterová,

... celá správa »
Strana 1 z 604

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner