30. máj 2020
Facebook
pondelok, 19 jún 2017 09:00

Premiér Fico sa vo Varšave zúčastní na rokovaní krajín V4 a Beneluxu

Written by 
Rate this item
(0 votes)

BRATISLAVA 19. júna (WebNoviny.sk) - Predseda vlády Robert Fico sa v pondelok zúčastní na summite predsedov vlád krajín Visegrádskej štvorky (V4) a Beneluxu (Belgicko, Holandsko, Luxembursko) vo Varšave. Počas summitu v užšom formáte premiéri krajín V4 - Slovenska, Česka, Poľska a Maďarska, zhodnotia plnenie ročného programu poľského predsedníctva vo V4. Odporúčame:
Video: Sulík uviedol dva dôvody, prečo premiér Fico súhlasil s prijímaním utečencov Ďalším bodom programu bude informácia o prioritách a schválenie programu maďarského predsedníctva. To Budapešť prevezme 1. júla, pričom predsedníctvo potrvá do 30. júna 2018. V rámci rozšíreného formátu V4 + Benelux vedúci delegácií siedmich krajín vyhodnotia doterajšiu politickú a hospodársku spoluprácu zúčastnených krajín a načrtnú jej ďalšie smerovanie. Spoločne tiež prediskutujú aktuálne európske medzinárodné témy, ako sú brexit, budúcnosť EÚ, migrácia, vzťahy s tretími krajinami a stav právneho štátu v členských krajinách EÚ.

Viac k témam: Robert Fico, V4 Vyšehradská štvorka
Zdroj: Webnoviny.sk - Premiér Fico sa vo Varšave zúčastní na rokovaní krajín V4 a Beneluxu © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 217 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner