29. september 2023
Facebook
štvrtok, 03 august 2017 21:00

Vysoké teploty ohrozujú zamestnancov, niektoré pošty obmedzili otváracie hodiny

Written by 
Rate this item
(0 votes)

BRATISLAVA 3. augusta (WebNoviny.sk) - Niektoré pobočky Slovenskej pošty pre mimoriadne vysoké teploty upravili svoje otváracie hodiny. Pošta sa tak rozhodla pre zhoršené pracovné podmienky na pobočkách s cieľom vyhnúť sa možným zdravotným komplikáciám zamestnancov aj zákazníkov. Pre horúčavy skrátilo otváracie hodiny aktuálne 146 pôšt na celom Slovensku, pričom ich počet sa môže operatívne zvyšovať. Pošty budú o prípadnom obmedzení otváracích hodín informovať na výveske na vstupe. Odporúčame:
Tropické horúčavy ovplyvňujú aj železničnú dopravu Agentúru SITA o tom informovala hovorkyňa akciovej spoločnosti Slovenská pošta Martina Macková. Pošta sa za prípadné komplikácie ospravedlňuje. „Počas letných mesiacov zároveň pre vybrané pošty platí úprava otváracích hodín, ktorá súvisí s prevádzkovo menej náročným obdobím. Pošta ho využíva na to, aby koncentrovala zamestnancov na rozhodujúce pošty s dlhšími otváracími hodinami pre verejnosť a vyššou návštevnosťou,“ dodala Macková.

Viac k témam: horúčavy, Slovenská pošta
Zdroj: Webnoviny.sk - Vysoké teploty ohrozujú zamestnancov, niektoré pošty obmedzili otváracie hodiny © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 305 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner