03. jún 2023
Facebook
sobota, 05 august 2017 12:00

Parlament a hrad otvoria svoje brány pre verejnosť, pripravuje sa viacero podujatí

Written by 
Rate this item
(0 votes)

BRATISLAVA 5. augusta (WebNoviny.sk) - Parlament ako aj Bratislavský hrad otvoria svoje brány pre verejnosť. Urobia tak 1. septembra pri príležitostí 25. výročia od podpisu Ústavy SR. Agentúru SITA o tom informoval odbor komunikácie s médiami a verejnosťou Kancelárie NR SR. Národná rada SR pripravuje na tento deň viacero podujatí. Pre záujemcov otvoria reprezentačné priestory Bratislavského hradu. Rovnako odprezentujú aj nové zrekonštruované priestory hradu, ako je napríklad Zimná jazdiareň. Pripravujú tiež celodenný folklórny festival, ktorý vyvrcholí večerným gala programom na nádvorí Bratislavského hradu. Časť kultúrneho programu bude patriť prezentácii našich národnostných menšín. Odporúčame:
Slovenský parlament dostane novú tvár, podmienky zamestnancov boli zdraviu nebezpečné Na programe spolupracujú aj ochranné zložky štátu. Policajti si pripravili okrem kompletnej policajnej techniky aj improvizovanú veterinárnu kliniku. Deti sa tak budú môcť zahrať na veterinára či pod mikroskopom vidieť rôzne mikroorganizmy. Záujemcovia budú môcť vidieť aj zásah služobného psa, ktorý zachráni samovraha na streche vozidla. Hasiči pripravia pre deti lanovku, ale aj možnosť vyskúšať si hasenie požiaru. Naša armáda odprezentuje na podujatí svoju techniku.

Viac k témam: Bratislavský hrad, Národná rada SR
Zdroj: Webnoviny.sk - Parlament a hrad otvoria svoje brány pre verejnosť, pripravuje sa viacero podujatí © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 243 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner