21. február 2024
Facebook
nedeľa, 06 august 2017 14:00

Návrh opozície môže byť dobrý, no koalícia ho zmetie zo stola, myslí si Veronika Remišová

Written by 
Rate this item
(0 votes)
Poslankyňu NR SR Veroniku Remišovú (OĽaNO) v NR SR prekvapuje systém práce, ktorý nastavila koalícia. Ako povedala v nedeľu pre agentúru SITA, návrh opozície môže byť akokoľvek dobrý, no koalícia ho zmetie zo stola. „A za pár mesiacov sa nehanbí koalícia predložiť ten istý návrh, hoci jej poslanci hlasovali proti,“ zdôraznila. Odporúčame:
Opozícia kritizuje rokovanie koaličnej rady o zneužívaní eurofondov, hovorí o zhnitom systéme Za škodu Remišová označila, že predseda NR SR Andrej Danko zamestnával celý národ niekoľko mesiacov zmenou rokovacieho poriadku, ktorá priniesla len to, že sa ešte viac zmenšil priestor na odbornú diskusiu. „Dôležité témy zaraďuje Danko na neskoré nočné hodiny, ako napríklad správu Najvyššieho kontrolného úradu, kde sa hovorilo o pochybeniach vlády. A to len preto, aby poslanci mali voľný piatok,“ upozornila Remišová. Odporúčame:
Odvolať ministra Plavčana nestačí. Remišová s Gröhlingom posielajú Ficovi a Bugárovi výzvu Pozitívne však Remišová hodnotí, že napriek frustrácii z toho, ako vláda riadi tento štát, sú v parlamente poslanci, ktorí sa s nasadením a odvahou snažia meniť veci k lepšiemu. „Sme dôslednými strážcami našich spoločných peňazí. Žiadna vláda nemala tak dôslednú opozíciu, ako sme my. Poctivo kontrolujeme, ako sa využívajú naše spoločné peniaze, kam idú eurofondy, ako funguje štát. Toto je úloha opozície a tú si dôsledne plníme,“ vyhlásila.

Viac k témam: OĽaNO Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti, Veronika Remišová
Zdroj: Webnoviny.sk - Návrh opozície môže byť dobrý, no koalícia ho zmetie zo stola, myslí si Veronika Remišová © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 226 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner