23. jún 2024
Facebook
pondelok, 11 september 2017 20:00

Predseda parlamentného výboru pre školstvo sa teší na novú ministerku, má vynikajúce predpoklady

Written by 
Rate this item
(0 votes)
Kandidátka SNS na pozíciu ministra školstva Martina Lubyová má podľa predsedu parlamentného výboru pre školstvo Ľubomíra Petráka (Smer-SD) všetky predpoklady, aby sa stala dobrou ministerkou. Ako povedal Petrák pre agentúru SITA, oceňuje, že Lubyová má veľké skúsenosti z vedeckej oblasti a medzinárodných organizácií. Petrák sa teší na spoluprácu s novou šéfkou rezortu. Odporúčame:
Aktualizované: Dankova SNS našla náhradu za Plavčana, novou ministerkou školstva bude Lubyová Predseda NR SR a predseda SNS Andrej Danko potvrdil informáciu, ktorú ako prvá priniesla agentúra SITA, že novou ministerkou školstva má byť Martina Lubyová. Ako povedal novinárom, chcel do tejto funkcie vybrať človeka, ktorý dokáže spoločnosť upokojiť a hľadať konsenzus. Ako dodal predseda vlády Robert Fico, bol by rád, keby sa nová ministerka zúčastnila už na stredajšom zasadnutí vlády.

Viac k témam: Ľubomír Petrák, Martina Lubyová, ministerka školstva, Ministerstvo školstva vedy výskumu a športu SR, školstvo
Zdroj: Webnoviny.sk - Predseda parlamentného výboru pre školstvo sa teší na novú ministerku, má vynikajúce predpoklady © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 250 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner