27. november 2020
Facebook
streda, 09 máj 2018 17:00

Bezpečnostné zložky podľa Galka vedeli o únose Vietnamca slovenským špeciálom už vyše pol roka

Written by 
Rate this item
(0 votes)

BRATISLAVA 9. mája (WebNoviny.sk) - Informácia o únose vietnamského občana prostredníctvom slovenského vládneho špeciálu kolovala v bezpečnostných zložkách už vyše pol roka. V diskusnej relácií Braňo Závodský Naživo rádia Expres to uviedol opozičný poslanec Ľubomír Galko (SaS). "Bola to len holá informácia, že minister vnútra Robert Kaliňák sa podieľal na únose vietnamského občana z Berlína, cez Bratislavu do Hanoja. Takúto informáciu som dostal. Žiaľ ten zdroj, ktorý mi to povedal, nevedel povedať nič viac, tak sa mi to zdalo tak neuveriteľné, že som to po určitom čase pustil z hlavy," povedal Galko. Odporúčame:
Aktualizované: Na teórii o únose Vietnamca cez Slovensko nesedí viacero vecí, hovorí exminister Kaliňák Objasneniu celého prípadu by podľa poslanca pomohli kamerové záznamy. "Pani Saková (ministerka vnútra, pozn. SITA) tu operuje s informáciami, či niekto ležal na lehátku, alebo bol spútaný. Veď poviem, prepáčte, my sme už Nemcom poskytli všetky kamerové záznamy, tu máme od nemeckej strany potvrdené, že tam bolo naozaj týchto dvanásť ľudí a vec by bola vybavená," dodal Galko

Viac k témam: Ľubomír Galko, Robert Kaliňák, únos, Vietnam
Zdroj: Webnoviny.sk - Bezpečnostné zložky podľa Galka vedeli o únose Vietnamca slovenským špeciálom už vyše pol roka © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 96 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner