26. máj 2019
Facebook
streda, 13 jún 2018 16:00

Taký cynizmus si nedovolil Matovič ani Kotleba, tvrdí Blaha o prejave Kisku a žiada jeho odchod

Written by 
Rate this item
(0 votes)
Prezident SR Andrej Kiska klesol podľa predsedu parlamentného výboru pre európske záležitosti Ľuboša Blahu na úplné dno. Odporúčame:
Správa prezidenta Andreja Kisku o stave republiky, s ktorou vystúpil v parlamente Ako povedal Blaha pre agentúru SITA, tancovať na hrobe dvoch mladých ľudí ešte aj niekoľko mesiacov po vražde len aby z toho vytĺkal politické body vo svojej kampani, to je niečo také morbídne, že sa už hlbšie ani nedá klesnúť.

Lacný politický produkt

„Kiska sa ďalej snaží ubližovať Slovensku, útočiť na bezpečnostné zložky štátu, rozoštvávať spoločnosť a pôsobiť na tie najzákladnejšie ľudské pudy ako posledný extrémista. Na svoje politické hry zneužíva obrovské ľudské tragédie, čo by slušný človek nikdy neurobil. Keď Kiska vidí, že sa na Slovensko vrátila stabilita a opäť spejeme k spoločenskému zmieru, potrebuje liať olej do ohňa - kvôli moci neváha zneužívať ani vraždu,“ vyhlásil Blaha. Odporúčame:
Kiska vo svojej správe o stave republiky v parlamente hovoril o vražde Kuciaka, ale venoval sa aj iným oblastiam Podľa Blahu opätovné povzdychy pri vyslovovaní mien Jana a Martiny túto obrovskú ľudskú tragédiu premieňa na lacný politický marketingový produkt, je fackou do tváre všetkým tým, ktorí úprimne súcitia s rodinami obetí.

Klasické frázy

„Takýto cynizmus si doposiaľ nedovolil ani Matovič či Kotleba. Prezident Kiska by mal po tomto nevkusnom prejave okamžite odstúpiť, prekročil všetky čiary,“ zdôraznil Blaha. Odporúčame:
Foto: Kotlebovci narušili prejav prezidenta Kisku v parlamente Všetko ostatné v prejave Kisku sú podľa Blahu len klasické frázy, ktoré americkí neoliberáli opakujú už roky a Kiska iba kopíruje ich dogmy, ktoré za posledné roky ublížili toľkým ľuďom. "Kiska sa jasne prihlásil ku kaníkovskej nesociálnej pravici a ukázal, že mu nezáleží na senioroch a chudobnejších ľuďoch," dodal.

Viac k témam: Andrej Kiska, Ján Kuciak, Ľuboš Blaha, prezident SR
Zdroj: Webnoviny.sk - Taký cynizmus si nedovolil Matovič ani Kotleba, tvrdí Blaha o prejave Kisku a žiada jeho odchod © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 78 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner