21. apríl 2019
Facebook
streda, 13 jún 2018 19:00

Bugár rešpektuje Kiskovo videnie problémov Slovenska, správu o stave republiky okomentoval aj Danko

Written by 
Rate this item
(0 votes)

BRATISLAVA 13. júna (WebNoviny.sk) - Predseda parlamentu Andrej Danko (SNS) k správe o stave republiky prezidenta Andreja Kisku povedal, že je právom hlavy štátu a súčasne "našou povinnosťou vypočuť si prejav pána prezidenta“. Odporúčame:
Správa prezidenta Andreja Kisku o stave republiky, s ktorou vystúpil v parlamente „Niektoré veci, ktoré pomenoval, sú na väčšiu diskusiu, niektoré sú z pohľadu prezidentskej kancelárie, myslím si, že z niektorých vecí sa dá poučiť, ďalšie sú iné v reále,“ povedal. Podľa neho ak sa Slovensko nepohne cestou, že sa nebudeme urážať, ale problémy budeme riešiť a hľadať kompromisy, "tak to je cesta do pekla, kde budú vládnuť Sulík, Matovič a Kollár.“ Odporúčame:
Kiska vo svojej správe o stave republiky v parlamente hovoril o vražde Kuciaka, ale venoval sa aj iným oblastiam Podpredseda parlamentu a šéf Mosta-Híd Béla Bugár rešpektuje prezidentovo videnie problémov Slovenska. "No napriek problémom, s ktorými sa boríme, je podľa mňa v tejto krajine stále veľa pozitívnej energie a pozitívneho pokroku, ktoré sa udiali v uplynulých dvoch rokoch. Zodpovednosť, ktorá je na pleciach každého politika, nielen vlády a koalície, je to, aby sme dokázali byť skutočne objektívni a dokázal hovoriť nielen o problémoch, ale aj úspechoch. Len tak totiž dokážeme vliať pozitívnu a konštruktívnu energiu nielen do politiky, ale aj celej spoločnosti," uviedol s tým, že je škoda, že pozitívne a štátnicke pasáže v prejave prezidenta zanikli. Odporúčame:
Foto: Kotlebovci narušili prejav prezidenta Kisku v parlamente

Viac k témam: Andrej Danko, Andrej Kiska, Béla Bugár, Národná rada SR
Zdroj: Webnoviny.sk - Bugár rešpektuje Kiskovo videnie problémov Slovenska, správu o stave republiky okomentoval aj Danko © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 104 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner