21. apríl 2019
Facebook
streda, 13 jún 2018 19:00

Fico vysvetlil, prečo počas prejavu Kisku v parlamente nesedel v rokovacej sále

Written by 
Rate this item
(0 votes)

BRATISLAVA 13. júna (WebNoviny.sk) - Prejav prezidenta Andreja Kisku bol ako prejav opozičného politika. Povedal to v stredu predseda Smeru-SD Robert Fico, ktorý v mene strany Smer-SD vyslovil stanovisko k vystúpeniu prezidenta. "V roku 2014, keď boli prezidentské voľby, som povedal, že Andrej Kiska bude opozičný politik a dnes môžem oprávnene skonštatovať, že jeho vystúpenie bolo presne ako vystúpenie opozičného politika. Žiadna vízia, len samá kritika," povedal Fico.

Vážne podozrenia spojené s Kiskom

Pripomenul, že Kiska pred mesiacmi hovoril, že Slovensko je úspešná krajina a zrazu je pre neho Slovensko čierna diera, ktorá nemá žiadnu perspektívu. "My sme očakávali, že vo svojom vystúpení použije aj mieru sebareflexie," dodal Fico. Odporúčame:
Kiska vo svojej správe o stave republiky v parlamente hovoril o vražde Kuciaka, ale venoval sa aj iným oblastiam Povedal, že ak niekto hovorí o právnom štáte, o dôvere ľudí v štát, v súdy, políciu a prokuratúru, musí sa vyrovnať s vážnymi podozreniami, ktoré sú spojené s jeho menom. Odporúčame:
Správa prezidenta Andreja Kisku o stave republiky, s ktorou vystúpil v parlamente "Prezident mal niečo povedať o tom, ako pripravil ľudí v 48 bytoch v Kysuckom Novom Meste o bývanie, mal povedať o tom, ako pripravil o pozemok zubára doktora Franca, mal porozprávať o tom, ako financoval prezidentskú kampaň," vymenoval Fico podozrenia, ktoré podľa neho prezidenta neoprávňujú k tomu, aby hovoril o slušných ľuďoch a slušnom Slovensku.

Smer-SD príde s novým návrhom

Podľa expremiéra Kiska zneužíva funkciu prezidenta na stranícke účely a obišiel všetky pozitívne veci v ekonomike a sociálnej sfére. "Prečítal to, čo mu napísali," dodal Fico. Odporúčame:
Foto: Kotlebovci narušili prejav prezidenta Kisku v parlamente Pre Smer-SD je stredajšie vystúpenie Kisku podľa Fica ponaučením. Preto je pravdepodobné, že čoskoro príde s návrhom, podľa ktorého každý, kto bude kandidovať za prezidenta, bude zbavený bankového, daňového a obchodného tajomstva. "Nový prezident nebude čeliť takýmto vážnym podozreniam, po ktorých mal prezident Kiska dávno odstúpiť z funkcie," dodal Fico. Zároveň odpovedal na otázku, prečo počas vystúpenia nebol prítomný v rokovacej sále. Ako uviedol, prejav si vypočul v televízii v priestoroch parlamentu. "Tam je to objektívnejšie," uviedol.

Viac k témam: Andrej Kiska, Národná rada SR, Robert Fico, Smer-SD
Zdroj: Webnoviny.sk - Fico vysvetlil, prečo počas prejavu Kisku v parlamente nesedel v rokovacej sále © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 245 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner