26. máj 2019
Facebook
streda, 13 jún 2018 20:00

Prejav Kisku je potrebný pre spoločnosť, podľa Fedora prezident predstavuje nádej pre ľudí

Written by 
Rate this item
(0 votes)

BRATISLAVA 13. júna (WebNoviny.sk) - Poslanec Martin Fedor (Most-Híd) označil prejav prezidenta Andreja Kisku v NR SR o stave SR ako potrebný pre spoločnosť. Odporúčame:
Správa prezidenta Andreja Kisku o stave republiky, s ktorou vystúpil v parlamente Ako uviedol, sám tiež dlhodobo hovorí o nevyhnutných systémových zmenách v polícii a čaká na návrhy vlády. "Je to potrebné, aby nedôvera ďalej nerozkladala spoločnosť," povedal Fedor. Zároveň očakával, že prezident bude hovoriť o európskej a zahraničnej politike, keďže v tej panuje v našej spoločnosti tiež zmätok v mysliach ľudí aj politikov, či už koaličných alebo opozičných. Odporúčame:
Foto: Kotlebovci narušili prejav prezidenta Kisku v parlamente "Tu by zásadné vyjadrenia prezidenta boli namieste. Napriek tomu si myslím, že pán prezident predstavuje nádej pre nemálo ľudí, ktorí na Slovensku očakávajú racionálnu, normálnu a slušnú politiku," dodal Fedor.    

Viac k témam: Andrej Kiska, Martin Fedor, Most-Híd, Národná rada SR
Zdroj: Webnoviny.sk - Prejav Kisku je potrebný pre spoločnosť, podľa Fedora prezident predstavuje nádej pre ľudí © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 126 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner