04. júl 2020
Facebook
pondelok, 25 máj 2020 12:00

Majitelia fitnescentier dopravu na D1 len spomalili, Matovič ich pozval na stretnutie a kritizuje Kotleby (foto)

Written by 
Rate this item
(0 votes)

25.5.2020 (Webnoviny.sk) -

  • aktualizované 25. mája 11:11
Predseda vlády Igor Matovič (OĽaNO) pozval majiteľov fitnescentier na pondelňajšie stretnutie na Úrade vlády SR. Informoval o tom vo svojom profile na sociálnej sieti. Majitelia fitnescentier totiž ohlásili na pondelok plán zablokovať diaľnicu do Bratislavy, smerom k Triblavine, kde chceli odstaviť celú dopravu.

Viac o téme: Ekonomické dopady koronavírusu

Z pôvodného plánu napokon, aj po premiérových výzvach, upustili a dopravu „len“ spomalili. Cieľom ich demonštrácie bol zámer povoliť v rámci uvoľňovania opatrení súvisiacich so šírením ochorenia Covid-19 aj otvorenie fitnescentier. Zobraziť fotogalériu k článku:
Protest za otvorenie fitness centier na diaľnici D1 (fotografie) „Som veľmi rád, že si organizátori blokovania diaľnice dali povedať, rozhodli sa pôvodný plán nakoniec neuskutočniť a svoj protest zrealizovali len spomalenou jazdou. Z miesta zrazu na Zelenči mám informácie, že jediní, ktorí vytrvalo huckali na pôvodný plán zablokovania diaľnice na šesť hodín, boli prítomné Kotleby (členovia Kotlebovcov - Ľudovej strany Naše Slovensko, pozn. SITA). Úprimne ďakujem za to, že majitelia fitiek odmietli politizáciu čisto hygienickej otázky, a preto, ak majú záujem, pozývam dnes (v pondelok, pozn. red.) na stretnutie na Úrad vlády SR,“ priblížil Matovič.

Viac k témam: Ekonomické dopady koronavírusu, premiér Slovenskej republiky, protest
Zdroj: Webnoviny.sk - Majitelia fitnescentier dopravu na D1 len spomalili, Matovič ich pozval na stretnutie a kritizuje Kotleby (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 10 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner