31. október 2020
Facebook
nedeľa, 18 október 2020 22:00

Mestský úrad v Žiline je uzatvorený, dôvodom je viacero pozitívne testovaných zamestnancov

Written by 
Rate this item
(0 votes)

18.10.2020 (Webnoviny.sk) - Mestský úrad v Žiline bude 19. a 20. októbra uzatvorený pre verejnosť. Ako informoval hovorca mesta Vladimír Miškovčík, dôvodom je pozitívny test na koronavírus u viacerých zamestnancov úradu. Podľa jeho slov testovanie na prítomnosť ochorenia COVID-19 podstúpia preventívne všetky osoby, ktoré boli s pracovníkmi v priamom kontakte, v prípade potreby bude povinne nariadená domáca izolácia.

Viac o téme: Koronavírus

Žilinský Regionálny úrad verejného zdravotníctva zároveň kontaktuje ďalšie osoby z pracovného či súkromného okolia zamestnancov. "Všetci zamestnanci mestského úradu ostávajú preventívne dva dni doma. Mestský úrad a klientske centrum budú opäť predbežne fungovať od stredy 21. októbra v úradných hodinách od 8:00 do 16:00," uviedol Miškovčík. Napriek zhoršenej epidemiologickej situácii sa v pondelok 19. októbra uskutoční plánované mimoriadne zasadnutie mestského zastupiteľstva. Vedenie mesta zvolilo formu videokonferencie so začiatkom o 10:00, poslanci by mali schvaľovať aj žiadosť o bezúročnú štátnu pôžičku vo výške viac ako 2 milióny eur.

Viac k témam: Koronavírus, Mestské zastupiteľstvo v Žiline, mestský úrad
Zdroj: Webnoviny.sk - Mestský úrad v Žiline je uzatvorený, dôvodom je viacero pozitívne testovaných zamestnancov © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 18 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner