16. január 2019
Facebook
nedeľa, 14 január 2018 19:00

Prípravy na Ples v opere Zuzana Vačková neprežívala, dôležitý bol jeho dobročinný charakter

Written by 
Rate this item
(0 votes)
Slovenská herečka Zuzana Vačková sa Plesu v opere zúčastnila najmä pre jeho dobročinný rozmer. „Keď som videla v médiách informácie o tom krásnom Plese v opere, tak sa mi hneď zapáčil charitatívny rozmer, ktorý celá táto akcia má, a keďže ja sa veľmi rada zúčastňujem a podporujem charitatívne projekty, tak o to viac kvitujem úsilie a prácu všetkých, ktorí ten ples organizujú a robia ho toľko rokov v takej kráse a s takým úžasným výsledkom,“ povedala v rozhovore pre agentúru SITA. Odporúčame:
Ples v opere 2018: fotky, šaty, účesy, história, program „Poznám zároveň všetku tú plesovú námahu z druhej strany, pretože často plesy moderujem a som rada, že som si teraz mohla aj zatancovať a zabaviť sa,“ poznamenala. Prípravy na ples podľa vlastných slov špeciálne neprežíva. „Tým, že som herečka, tak krásne šaty a krásny make-up nie sú pre mňa tak vzácne ako pre dámy, ktoré chodia bežne do práce, pretože pri natáčaní mi väčšinou spravia všetky tieto krásne veci, ktoré si dámy, ktoré idú na ples, dajú spraviť len príležitostne. V tomto to pre mňa nie je úplne najvzácnejší okamih,“ podotkla herečka. Odporúčame:
Celeste Buckingham si šaty na Ples v opere kúpila náhodne, chystá sa učiť deti v škôlkach Vymýšľanie originálneho outfitu si však dosýta vychutná, keď sa chystá na obľúbený maškarný ples. „Ja milujem maškarné plesy! Tam je vždy uvoľnená atmosféra a kopec srandy a to ja mám rada. Masku si nikdy nejako extra neplánujem, vždy si ju urobím podľa momentálnej nálady a improvizujem z toho, čo mám doma. Nikdy to nie je také, že by som išla niekam do požičovne a zrazu by som bola, ja neviem, Pocahontas. Musím si niečo vymyslieť z toho, čo mám doma. O to je to zábavnejšie, kreatívnejšie a pre mňa veselšie. Už som bola napríklad baktéria, anjel, alebo Macko Pú,“ prezradila.

Viac k témam: Ples v opere 2018, Zuzana Vačková
Zdroj: Webnoviny.sk - Prípravy na Ples v opere Zuzana Vačková neprežívala, dôležitý bol jeho dobročinný charakter © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 406 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner