23. apríl 2019
Facebook
pondelok, 10 september 2018 23:00

Diváci odchádzali z predstavenia Cirque du Soleil ostriekaní olejom, cirkus sa ospravedlňuje

Written by 
Rate this item
(0 votes)

REDMOND 10. septembra (WebNoviny.sk) - Zrejme nie v najlepšom budú spomínať niektorí návštevníci na piatkové vystúpenie najznámejšieho cirkusu sveta Cirque du Soleil v Redmonde v americkom štáte Washington. Časť obecenstva totiž dostala nečakane zásah mazľavou tekutinou a večerné predstavenie bolo predčasne ukončené ešte pred plánovanou prestávkou. Tekutinou bol podľa pondelňajšieho vyhlásenia Cirque du Soleil obyčajný rastlinný olej. Umelci preto upokojujú divákov, že mazľavá substancia, ktorá ich divákov, "nepredstavovala žiadne zdravotné riziko". Odporúčame:
Slon zaútočil na skupinu argentínskych poľovníkov, jeden z nich neprežil Známy umelecký súbor z Kanady sa za túto nečakanú udalosť divákom ospravedlňuje a za toto neúspešné piatkové predstavenie vráti všetkým z nich vstupné. Podľa doterajších zistení bol na príčine tejto nehody pokazený hydraulický systém, konkrétne uvoľnená hadička, ktorá v nečakanej chvíli vystrekla olej na umelcov na pódiu a tiež na časť divákov.

Viac k témam: cirkus, Cirque du Soleil
Zdroj: Webnoviny.sk - Diváci odchádzali z predstavenia Cirque du Soleil ostriekaní olejom, cirkus sa ospravedlňuje © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 266 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner