22. júl 2018
Facebook
piatok, 13 október 2017 08:00

Shell sa pripravuje na dni, keď začne dopyt po rope klesať. Investoval do nabíjacích staníc

Written by 
Rate this item
(0 votes)

LONDÝN 13. októbra (WebNoviny.sk) - Britsko-holandská ropná a plynárenská spoločnosť Royal Dutch Shell podpísala dohodu o kúpe firmy NewMotion. Tá prevádzkuje vyše 30 tis. súkromných nabíjacích staníc pre elektrické autá v Holandsku, Nemecku, Francúzsku a Veľkej Británii. NewMotion sa stane 100-percentnou dcérskou firmou spoločnosti Shell. Podmienky kúpy však nezverejnili. Odporúčame:
Ľahká americká ropa zdražela o päť centov viac ako ropa Brent Shell tvrdí, že sa chystá na príchod dní, kedy dopyt po rope začne klesať. Generálny riaditeľ firmy Shell Ben van Beurden vyhlásil, že bude hľadať "veľmi agresívne scenáre", aby spoločnosť zostala konkurencieschopná vo svete, ktorý získava viac energie z obnoviteľných zdrojov a menej z ropy. Viceprezident spoločnosti Shell Matthew Tipper povedal, že kúpa firmy NewMotion poskytne zákazníkom "flexibilitu pri nabíjaní ich elektrických vozidiel doma, na pracovisku a počas ciest".

Viac k témam: elektromobil, ropa, Shell
Zdroj: Webnoviny.sk - Shell sa pripravuje na dni, keď začne dopyt po rope klesať. Investoval do nabíjacích staníc © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 74 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner