23. jún 2024
Facebook
piatok, 04 august 2017 13:00

Na letisku v Barcelone štrajkujú bezpečnostní pracovníci, spôsobilo to chaos a dlhšie rady

Written by 
Rate this item
(0 votes)

MADRID 4. augusta (WebNoviny.sk) - Bezpečnostní pracovníci, ktorí kontrolujú príručnú batožinu na letisku El Prat v Barcelone, začali čiastočne štrajkovať. To spôsobuje chaos a dlhšie rady pasažierov čakajúcich na vstup do lietadla na jednom z najvyužívanejších letísk Európy. Odporúčame:
Letisko Sliač bolo v pohotovosti, pri pristávaní egyptského Boeingu zasahovali vojaci S pravidelnými hodinovými prestávkami v práci začali v piatok a štrajk bude pokračovať aj v nedeľu a pondelok. Tento víkendu je pritom jedným z vrcholov letnej dovolenkovej sezóny. Prerušenie práce zamestnanci oznámili po neúspešných rokovaniach so súkromnou spoločnosťou Eulen, ktorá tieto služby na letisku El Prat prevádzkuje. Španielsky letiskový úrad AENA informoval, že počas prvej hodiny štrajku museli pasažieri čakať v rade 40 minút, čo sa po jeho prerušení skrátilo na 20 minút.

Viac k témam: Barcelona, letecká doprava, štrajk
Zdroj: Webnoviny.sk - Na letisku v Barcelone štrajkujú bezpečnostní pracovníci, spôsobilo to chaos a dlhšie rady © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 218 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner