02. jún 2020
Facebook
sobota, 25 november 2017 10:00

Donald Trump sa nahneval na prestížny magazín Time

Written by 
Rate this item
(0 votes)

PALM BEACH 25. novembra (WebNoviny.sk) - Americký prezident Donald Trump sa v piatok nahneval na prestížny magazín Time, pretože mu nechcel potvrdiť, či sa s určitosťou stane osobnosťou roka 2017. Z tohto dôvodu odmietol aj pozvanie magazínu na rozhovor a fotenie.

Problémom formulácia pozvánky

Trumpovi prekážala formulácia pozvánky, v ktorej sa uvádzalo, že sa americký prezident "možno" stane osobnosťou roka. "Povedal som, že ´možno´ nie je dosť dobré a dal som im zbohom," napísal Trump v piatok večer na Twitter. Odporúčame:
Trump mal s Putinom „úžasný telefonát“, rozprávali sa o Sýrii či Severnej Kórei Podľa vedenia magazínu Trump "nesprávne chápe, ako sa osobnosť roka vyberá". Magazín trvá na tom, že svoje rozhodnutie vopred nezverejňuje. Magazín Time s osobnosťou roka na titulke vyjde tento rok až 6. decembra.

Falošné obálky magazínu Time

Agentúra AP pripomína, že Trump, ktorý bol osobnosťou roka magazínu Time aj v minulom roku, v minulosti nesprávne vyhlasoval, že je rekordmanom v počte víťazstiev v tejto ankete. Začiatkom roka americké médiá informovali aj o tom, že Trump ešte v čase, keď nebol ani prezidentom, ani osobnosťou roka, mal na viacerých miestach zarámovanú falošnú obálku magazínu Time, na ktorej ho tento magazín akože zvolil za osobnosť roka.  

Viac k témam: Donald Trump, magazín Time, USA
Zdroj: Webnoviny.sk - Donald Trump sa nahneval na prestížny magazín Time © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 220 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner