02. jún 2020
Facebook
sobota, 25 november 2017 21:00

Rakovina je boží trest za hriechy človeka, vyhlásil minister zdravotníctva indického štátu

Written by 
Rate this item
(0 votes)

BRATISLAVA 25. novembra (WebNoviny.sk) - Rakovina môže byť božím trestom za hriechy konkrétneho človeka. Vyhlásil to tento týždeň minister zdravotníctva indického štátu Ásám Himanta Biswa Sarma. V krajine tým vyvolal zdesenie a hlavná opozičná strana v Ásáme, Celoindický zjednotený demokratický front, ministra vyzval, aby sa za svoje slová verejne ospravedlnil. Odporúčame:
Vedci varujú, že muchy sú nebezpečnejšie, ako sme si doteraz mysleli Sarma sa takýmito netradičnými vyhláseniami podľa strany iba snaží zakryť neúspechy počas svojho politického pôsobenia. "Keď hrešíme, Boh nás nechá trpieť. Niekedy vidíme mladého muža, ktorý trpí rakovinou, alebo mladého muža, ktorý mal nehodu. Keď si všimneme, čo je za tým, zistíme, že ide o božiu spravodlivosť. Nič viac," vyhlásil minister. Neskôr ešte dodal, že niekedy môže človek dostať rakovinu aj ako "trest za hriechy svojich rodičov".

Viac k témam: India, rakovina
Zdroj: Webnoviny.sk - Rakovina je boží trest za hriechy človeka, vyhlásil minister zdravotníctva indického štátu © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 391 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner