15. december 2018
Facebook
piatok, 12 január 2018 23:00

Trump nepôjde na otvorenie nového veľvyslanectva USA v Londýne, hovorkyňa vysvetľovala Tweet

Written by 
Rate this item
(0 votes)

WASHINGTON 12. januára (WebNoviny.sk) - Informácia, že Donald Trump ruší svoju cestu do Londýna, s ktorou sa americký prezident zdôveril na Twitteri, sa netýka plánovanej štátnej návštevy Veľkej Británie, ale len otvorenia nového amerického veľvyslanectva v Londýne. Takto v piatok vysvetlila prezidentov nočný tweet hovorkyňa Bieleho domu Sarah Huckabee Sanders. Médiá po celom svete pritom už v piatok ráno publikovali správu, že Trump ruší celú návštevu tejto krajiny, a prezident ani Biely dom túto správu najskôr dlhé hodiny nekomentovali. Odporúčame:
Prečo by mali Spojené štáty prijímať imigrantov zo špinavých dier, pýtal sa Trump senátorov Sanders napokon vysvetlila, že "Spojené štáty stále pracujú s britskými partnermi na nájdení termínu návštevy v súvislosti s pozvaním, ktoré bolo ponúknuté a ktoré bolo prijaté". Trump predtým napísal na Twitter, že ruší svoju cestu do Londýna plánovanú na február, pretože sa mu nepáči nové americké veľvyslanectvo, ktoré tam mal otvoriť. O presťahovaní ambasády z nóbl štvrte Mayfair do oveľa menej reprezentatívnej londýnskej štvrte rozhodla z bezpečnostných dôvodov ešte administratíva jeho predchodcu Baracka Obamu. "Nie som veľkým fanúšikom rozhodnutia Obamovej administratívy predať pravdepodobne najvýhodnejšie umiestnenú a najlepšiu ambasádu v Londýne za ´drobné´... Chceli ste, aby som prestrihol pásku - neprestrihnem!" uviedol Trump na Twitteri.  

Viac k témam: Donald Trump, Londýn, USA, Veľká Británia
Zdroj: Webnoviny.sk - Trump nepôjde na otvorenie nového veľvyslanectva USA v Londýne, hovorkyňa vysvetľovala Tweet © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 122 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner