04. júl 2020
Facebook
nedeľa, 08 apríl 2018 11:00

V mrakodrape Trump Tower horelo, zasahovali stovky hasičov a zahynul obchodník s umením

Written by 
Rate this item
(0 votes)

NEW YORK 8. apríla (WebNoviny.sk) - Požiar v newyorskom mrakodrape Trump Tower si vyžiadal smrť 67-ročného muža. Oheň sa rozšíril v byte na 50. poschodí, ktorý si v roku 1996 kúpil obchodník s umením Todd Brassner. Muža previezli do nemocnice, kde však neskôr zomrel. Zástupca hasičov Daniel Nigro uviedol, že príčina vzniku požiaru zatiaľ nie je známa. "Bol to veľmi náročný prípad, ako si dokážete predstaviť. Byt je dosť veľký," dodal. Počas zásahu sa zranili štyria hasiči. Celkovo sa na prípade podieľalo približne 200 hasičov a zdravotníkov. Odporúčame:
Video: Nákupné centrum v Moskve skončilo v plameňoch, požiar sa šíril zo skladu hračiek Krátko po tom, ako sa správa dostala na verejnosť, americký prezident Donald Trump prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter pochválil prácu "hasičov i hasičiek" a dodal, že budova je dobre postavená. Nigro vyhlásil, že v sobotu sa v mrakodrape nenachádzal žiaden člen prezidentovej rodiny, ktorá má byty v najvyšších poschodiach 58-podlažnej budovy. Na 26. podlaží sa nachádzajú kancelárie The Trump Organization. Niektorí obyvatelia sa sťažovali, že ich manažment budovy neupozornil na požiar a nenariadili evakuáciu.

Viac k témam: hasiči, požiar, Trump Tower, USA
Zdroj: Webnoviny.sk - V mrakodrape Trump Tower horelo, zasahovali stovky hasičov a zahynul obchodník s umením © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 235 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner