Print this page
streda, 11 apríl 2018 13:00

Video: Vojenské lietadlo krátko po vzlietnutí havarovalo, na palube bolo viac ako 200 osôb

Written by 
Rate this item
(0 votes)

ALŽÍR 11. apríla (WebNoviny.sk) - Pád vojenského lietadla v Alžírsku si vyžiadal viac ako sto mŕtvych. Informovalo o tom tamojšie ministerstvo obrany s tým, že príčina nehody zatiaľ nie je známa. "Je tam viac ako sto mŕtvych. Zatiaľ nevieme povedať presný počet," uviedol hovorca civilnej obrany Mohammed Achour pre agentúru Associated Press a dodal, že v lietadle sa nachádzali vojaci. Stroj spadol v poľnohospodárskej oblasti, mimo obytnej zóny. Odporúčame:
Nehoda školského autobusu v Indii si vyžiadala smrť 27 detí a troch dospelých Stroj Iljušin Il-76 smeroval do oblasti Béchar a zrútil sa v stredu ráno krátko po tom, ako vzlietol zo základe Búfarík. BBC predtým informoval, že na palube sa nachádzalo viac ako 200 osôb. Televízne stanice uviedli, že na miesto vyslali 14 sanitiek a zranených odvážajú do nemocnice.Viac k témam: Alžírsko, pád lietadla, záchranári
Zdroj: Webnoviny.sk - Video: Vojenské lietadlo krátko po vzlietnutí havarovalo, na palube bolo viac ako 200 osôb © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 168 times
Super User

Latest from Super User

Media

NULL

Image Gallery

NULL