26. máj 2020
Facebook
utorok, 17 september 2019 16:00

Video: Nákladiak s desiatkami ľudí sa zrútil do rokliny, z trosiek vytiahli aj telá detí

Written by 
Rate this item
(0 votes)

17.9.2019 (Webnoviny.sk) -

  • aktualizované 17. septembra 14:55
Na juhu Filipín zomrelo 20 ľudí a 14 ďalších utrpelo zranenia po tom, čo nákladiak, v ktorom sa viezli, spadol do rokliny. Náčelník polície v provincii Južné Cotabato Joel Limson uviedol, že nákladné auto išlo po horskej ceste v mestečku Tboli, keď mu podľa všetkého zlyhali brzdy a následne zišlo z útesu. Na mieste prišlo o život 15 ľudí a ďalších päť podľahlo zraneniam v nemocnici.

Niektorí z vozidla vyskočili

Telá obetí z trosiek vytiahli policajti, dobrovoľníci Červeného kríža a dedinčania. Medzi mŕtvymi boli podľa Limsona aj deti vracajúce sa z rodinného stretnutia. Šéf tamojšieho Červeného kríža Erwin Rommel del Carmen informoval, že niektorí pasažieri vozidla si zachránili život, keď z neho za jazdy vyskočili.

Smrteľné nehody sú bežné

Na videu, ktoré na internete zverejnili svedkovia nehody, možno vidieť horskú cestu bez kovovej alebo betónovej zábrany a pod ňou zničený nákladiak, ktorý je prevrátený na boku. Smrteľné nehody sú na filipínskych cestách bežné. Dôvodom je nedostatočné presadzovanie dopravných predpisov, chatrné vozidlá či nedostatočné zábrany a značenie na cestách.


Viac k témam: tragická dopravná nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk - Video: Nákladiak s desiatkami ľudí sa zrútil do rokliny, z trosiek vytiahli aj telá detí © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 54 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner