29. november 2020
Facebook
nedeľa, 22 november 2020 10:00

Trumpovi pozorovatelia robia obštrukcie, zdržujú tak prepočítavanie hlasov vo Wisconsine

Written by 
Rate this item
(0 votes)

22.11.2020 (Webnoviny.sk) - Predstavitelia dohliadajúci na voľby v najväčšom okrese v americkom štáte Wisconsin obvinili pozorovateľov podporujúcich Donalda Trumpa z obštrukcií pri prepočítavaní hlasov.

Viac o téme: Prezidentské voľby v USA

Dosluhujúci prezident USA požiadal o prepočítanie hlasov v okresoch Milwaukee a Dane v nádeji, že v oboch silne liberálnych obvodoch zvráti víťazstvo Joea Bidena o približne 20 600 hlasov. Pozorovatelia vo viacerých prípadoch vznášajú námietky proti všetkým hlasovacím lístkom a neustále prerušujú proces početnými otázkami a komentármi. "Neustále sťažnosti republikánov v Milwaukee spôsobilo oneskorenie prepočítavania. Je to neakceptovateľné. Niektorí Trumpovi pozorovatelia vyslovene nevedia, čo činia," povedal zástupca okresnej volebnej komisie v Milwaukee George Christenson. Trump za čiastočné prepočítanie vo Wisconsine musí zaplatiť 3 milióny eur. Podľa predpisov tohto štátu musí byť proces prepočítania skončený do 1. decembra.

Viac k témam: americký prezident, prezidentské voľby v USA
Zdroj: Webnoviny.sk - Trumpovi pozorovatelia robia obštrukcie, zdržujú tak prepočítavanie hlasov vo Wisconsine © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 14 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner