29. september 2023
Facebook
piatok, 02 jún 2023 19:00

Trump sa prirovnal k Mone Lise, jeho podporovatelia ho vraj rovnako obdivujú

Written by 
Rate this item
(0 votes)

2.6.2023 (SITA.sk) - Bývalý americký prezident Donald Trump sa prirovnal k Mone Lise a svojich podporovateľov k ľuďom, ktorí sa na svetoznáme dielo chodia opakovane pozerať. Informujú o tom spravodajský portál Politico a denník Daily Mirror. Trump svoje nečakané prirovnanie povedal počas rozhovoru s waleským vysielateľom S4C, keď hovoril o tom, ako stále dokáže prilákať davy. „Máte ľudí, ktorí chcú vidieť Monu Lisu, milujú Monu Lisu a uvidia ju stovky a stovky ráz a každým razom je to lepšie,“ vyjadril sa bývalý šéf Bieleho domu. „Je to celkom zaujímavé a v podstate je to tých istých 20 tém, o ktorých hovoríte. Hovoríte o hranici, hovoríte o armáde, hovoríte o nízkych daniach. Oni to jednoducho chcú počuť, znova a znova,“ skonštatoval.

Republikán Trump v novembri oznámil svoju kandidatúru v amerických prezidentských voľbách v roku 2024 a v súčasnosti už sa venuje kampani. Jeho hlavným rivalom v boji o stranícku nomináciu je floridský guvernér Ron DeSantis. Podľa nedávnych prieskumov verejnej mienky Trump pred DeSantisom vedie, pričom je prvou voľbou viac ako 50 % republikánskych voličov v primárkach. Pred guvernérom vedie o 30 bodov.


Viac k témam: americké prezidentské voľby, Americký exprezident, Mona Lisa
Zdroj: SITA.sk - Trump sa prirovnal k Mone Lise, jeho podporovatelia ho vraj rovnako obdivujú © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 31 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner