25. júl 2021
Facebook
piatok, 22 december 2017 08:00

Školáci budú mať viac ako dva týždne voľna, v sobotu sa im začínajú vianočné prázdniny

Written by 
Rate this item
(0 votes)

BRATISLAVA 22. decembra (WebNoviny.sk) - Žiaci základných a stredných škôl budú mať viac ako dva týždne voľna. Vianočné prázdniny sa im začínajú v sobotu 23. decembra. Vyučovanie sa opäť začne v pondelok 8. januára. Informovalo o tom ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu na svojej internetovej stránke. Po vianočných prázdninách nasledujú polročné prázdniny 2. februára. Odporúčame:
Prezident Kiska diskutoval s košickými študentmi a županom Trnkom o korupcii aj ústavných sudcoch Jarné prázdniny odštartujú v Banskobystrickom, Žilinskom a Trenčianskom kraji od 19. do 23. februára. Ďalší týždeň ostanú doma školáci z Košického a Prešovského kraja, ktorí budú mať voľno od 26. februára do 2. marca. Napokon sa jarných prázdnin dočkajú aj žiaci z Bratislavského, Nitrianskeho a Trnavského kraja, ktorým sa začínajú jarné prázdniny 5. marca a do školy sa vrátia 12. marca. Poslednými prázdninami pred dvojmesačným letným voľnom sú veľkonočné prázdniny. Tie budú od 29. marca do 3. apríla.

Viac k témam: školstvo, stredné školy, vianočné prázdniny, základné školy
Zdroj: Webnoviny.sk - Školáci budú mať viac ako dva týždne voľna, v sobotu sa im začínajú vianočné prázdniny © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 137 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner