16. september 2021
Facebook
sobota, 27 január 2018 12:00

Z vraždy muža v Devínskej Novej Vsi obvinili 68-ročného Bratislavčana

Written by 
Rate this item
(0 votes)

BRATISLAVA 27. januára (WebNoviny.sk) - Polícia obvinila 68-ročného muža, ktorý vo štvrtok strieľal na 75- ročného muža, ktorý následne zomrel. Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave vzniesol na základe zabezpečenej dôkaznej situácie a doposiaľ vykonaných procesných úkonov obvinenie z obzvlášť závažného zločinu vraždy 68 – ročnému G. K. z Bratislavy. Odporúčame:
V Bratislave sa opäť strieľalo, o život prišiel 75-ročný muž Ako agentúru SITA informovala bratislavská policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková, obvinený bol po vykonaní potrebných procesných úkonov umiestnený v cele policajného zaistenia. Vyšetrovateľ Policajného zboru v tejto súvislosti zároveň spracoval podnet k podaniu návrhu na väzobné stíhanie obvineného. V prípade preukázania viny hrozí za úmyselné usmrtenie chránenej osoby (osoba vyššieho veku) v súlade s Trestným zákonom trest odňatia slobody na 20 až 25 rokov alebo trestom odňatia slobody na doživotie. Obvinený mal podľa doterajšieho vyšetrovania vo štvrtok 25.januára v čase medzi 19:00 – 20:20 hod na schodisku vedúceho do suterénu v jednom z obytných domov ulici Milana Marečka v bratislavskej Devínskej Novej Vsi spôsobiť 75-ročnému mužovi tri strelné zranenia, následkom ktorých na mieste podľahol. Ďalšie okolnosti tohto prípadu sú naďalej predmetom intenzívneho vyšetrovania.

Viac k témam: Bratislava, krimi, Polícia SR, streľba
Zdroj: Webnoviny.sk - Z vraždy muža v Devínskej Novej Vsi obvinili 68-ročného Bratislavčana © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 174 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner