16. september 2021
Facebook
sobota, 27 január 2018 14:00

Čelná zrážka áut za Viničným si vyžiadala prevoz ťažko ranenej vodičky do nemocnice

Written by 
Rate this item
(0 votes)

BRATISLAVA 27. januára (WebNoviny.sk) - Dopravní policajti vyšetrujú okolnosti dopravnej nehody, ktorá sa stala v sobotu v čase krátko pred 10:15 hod. Agentúru SITA informovala bratislavská policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková a uviedla, že k čelnej zrážke dvoch osobných motorových vozidiel došlo medzi obcou Viničné a mestom Senec. Odporúčame:
Foto: Dôchodca na Renaulte prešiel do protismeru, čelnú zrážku s nákladiakom neprežil Podľa zistených informácií z miesta dopravnej nehody vodička osobného motorového vozidla zn. Honda Civic s martinskou ŠPZ-kou prechádzala po ceste 3. triedy v smere z obce Viničné do Senca. Pri prechádzaní uvedeného úseku z doposiaľ presne nezistených príčin prešla s vozidlom do protismeru, kde došlo k čelnej zrážke s osobným motorovým vozidlom zn. Renault Clio s bratislavskou ŠPZ. Po prijatí oznámenia o dopravnej nehode sa na miesto ihneď dostavili všetky záchranné zložky. Do nemocnice bola ťažko zranená vodička Hondy prevezená záchranárskym vrtuľníkom a dve ľahko zranené osoby z oboch vozidiel boli prevezené službou rýchlej zdravotnej pomoci. Požitie alkoholických nápojov bolo u vodiča Renaultu vykonanou dychovou skúškou vylúčené, na zistenie prítomnosti alkoholu u vodičky Hondy bol nariadený odber krvi. Premávka v uvedenom úseku bola z dôvodu pristátia záchranárskeho vrtuľníka, dokumentovania dopravnej nehody a odstraňovania jej následkov na nevyhnutne potrebný čas neprejazdná a usmerňovaná dopravnými hliadkami Policajného zboru. Presné príčiny, okolnosti ako aj miera zavinenia tejto dopravnej nehody sú v súčasnosti predmetom vyšetrovania.

Viac k témam: čelná zrážka, dopravná nehoda, Slovensko
Zdroj: Webnoviny.sk - Čelná zrážka áut za Viničným si vyžiadala prevoz ťažko ranenej vodičky do nemocnice © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 189 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner