25. júl 2021
Facebook
streda, 20 december 2017 16:00

Arthur pôjde na 20 rokov do väzenia, na ľudí v nočnom klube vylial kyselinu

Written by 
Rate this item
(0 votes)

LONDÝN 20. decembra (WebNoviny.sk) - Muža, ktorý v apríli zaútočil kyselinou na ľudí v nočnom klube vo východnom Londýne, odsúdili na 20 rokov väzenia a ďalších päť rokov podmienečne. Dvadsaťpäťročný Arthur Collins, ktorý pri incidente zranil 22 ľudí, počas procesu priznal, že na návštevníkov podniku vylial tekutinu, tvrdil však, že si myslel, že to bola droga. Minulý mesiac ho súd uznal vinným z deviatich prípadov ublíženia na zdraví a piatich prípadov ťažkého ublíženia na zdraví. Odporúčame:
Muž sa vlámal do bytov v Žiline a odniesol hotovosť a mäso, hrozí mu až desať rokov vo väzení Collinsa už v minulosti šesťkrát odsúdili za vyhrážanie, držbu drog či riadenie auta pod vplyvom alkoholu. V čase incidentu bol ešte stále v podmienke za napadnutie muža v nočnom klube z decembra 2015. Collins je bývalým priateľom britskej televíznej osobnosti Ferne McCann a podľa súdu sa jej a tiež jej matke v minulosti vyhrážal, že na nich vyleje kyselinu. Útok sa stal 17. apríla v nočnom klube Mangle E8. Predchádzala mu hádka medzi Collinsom a skupinou mužov. Viacero ľudí v dôsledku kyseliny čiastočne osleplo alebo utrpelo popáleniny.

Viac k témam: polícia, útok kyselinou, Veľká Británia
Zdroj: Webnoviny.sk - Arthur pôjde na 20 rokov do väzenia, na ľudí v nočnom klube vylial kyselinu © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 124 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner