07. september 2024
Facebook

Pracovné ponuky

Popis práce

Skvelá príležitosť pre niekoho, kto má záujem byť zodpovedný/á za komplexné vedenie účtovníctva a má záujem aktívne automatizovať a zlepšovať proces účtovníctva a dozvedieť sa o AI a spôsoboch ako na to.

Hlavná náplň práce:

- Zabezpečenie správnosti a úplnosti kompletnej účtovnej a daňovej evidencie v súlade s platnou legislatívou SR

- Zabezpečenie kompletnej agendy Mzdového účtovníctva vrátane spracovania miezd

- Úzko spolupracovať s naším CEO, ostatnými členmi leadership tímu, právničkou, byť zodpovedný/á za správne vedenie účtovníctva.

- Zlepšovať a automatizovať účtovné procesy

- Byť schopný/á samostatne zodpovedať za komplexné účtovníctvo firmy

Požiadavky na uchádzača

Potrebné zručnosti:

- Samostatne dokážete zaznamenávať všetky účtovné transakcie (skúsenosti so samostatným vedením účtovníctva minimálne 2 roky), spracovať daňové priznanie k DPH, zostaviť DPPO + účtovnú závierku, pripravovať finančné výkazy, vykonávať uzávierkové operácie a pripravovať štatistické správy pre rôzne inštitúcie.

- Samostatná práca s programom Omega a Olymp min. rok

- Skúsenosť s programom Jira

- Skúsenosť s reportingom v Excel


Potrebné vlastnosti:

- Analytické uvažovanie: Schopnosť analyzovať a interpretovať finančné údaje, identifikovať trendy a problémy, a navrhovať efektívne riešenia.

- Komunikačné schopnosti: Silné komunikačné schopnosti na efektívnu spoluprácu s kolegami a vedením spoločnosti, schopnosť jasne a zrozumiteľne prezentovať finančné informácie.

- Proaktivita: Iniciatívnosť pri identifikovaní a implementácii zlepšení v účtovných procesoch a postupoch, aktívny prístup k riešeniu problémov.

- Zodpovednosť: Vysoký zmysel pre zodpovednosť a precíznosť pri vedení účtovníctva, spoľahlivosť a dôslednosť v dodržiavaní termínov a noriem.

Požadované znalosti

Anglický jazykStredne pokročilý (B2)Slovenský jazykExpert (C2)Microsoft ExcelMierne pokročilýKROS OmegaPokročilýKROS OlympMierne pokročilýJiraMierne pokročilý

Doplňujúce informácie pre kandidáta

ableneo si vyhradzuje právo ozvať sa len vybraným uchádzačom

Krátka charakteristika spoločnosti

ableneo je spin-off od skupiny mimacom. Sme mladá dynamická a neustále rastúca spoločnosť s približne 80 zamestnancami. Sme integrátorom open source riešení založených na technológiách Java a pôsobíme v 3 krajinách: na Slovensku, v Českej republike a v Rakúsku. Našou víziou a realitou je dodávať kvalitné projekty a pomôcť klientom zavádzať inovácie. Ak je inovácia a budovanie niečím, čo Ťa motivuje a si pripravený preukázať svoje schopnosti v spoločnosti s perspektívnymi a ambicióznymi cieľmi, mali by sme sa určite spoznať!

Minim�lna hrubá mesačná mzda v EUR

2300.00

Maxim�lna hrubá mesačná mzda v EUR

2500.00

Výškaka mesačnej mzdy

Finálna mzda závisí od skúseností kandidáta

Možný dátum nástupu

ASAP

Typ pracovného pomeru

plný úväzok

Dosiahnuté vzdelanie

stredoškolské s maturitouvysokoškolské I. stupňavysokoškolské II. stupňavysokoškolské III. stupňa

Názov spoločnosti

ableneo Slovensko s.r.o.

Charakteristika spoločnosti

ableneo je spin-off od skupiny mimacom. Sme mladá dynamická a neustále rastúca spoločnosť s približne 80 zamestnancami. Sme integrátorom open source riešení založených na technológiách Java a pôsobíme v 3 krajinách: na Slovensku, v Českej republike a v Rakúsku. Našou víziou a realitou je dodávať kvalitné projekty a pomôcť klientom zavádzať inovácie. Ak je inovácia a budovanie niečím, čo Ťa motivuje a si pripravený preukázať svoje schopnosti v spoločnosti s perspektívnymi a ambicióznymi cieľmi, mali by sme sa určite spoznať!

Počet zamestnancov spoločnosti

50-99 zamestnancov

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Pošlite životopis

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner